Aktualności

Rusza akcja “To nie ja”. W głównych rolach, aktorki: Urszula Dębska, Katarzyna Herman, Magdalena Lamparska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer oraz blogerka Anna Skura. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na peruki dla dziewczyn, które przechodzą przez raka i zmagają się z utratą włosów.

Włosy są ważnym atrybutem kobiecego wyglądu, a ich utrata to dla pań przykry, czasami traumatyczny, moment. Niektóre z Podopiecznych Fundacji mówią, że łatwiej jest im się pogodzić z utratą piersi w wyniku mastektomii, niż z utratą włosów. Dlatego od 2011 r. przekazujemy peruki kobietom w trakcie leczenia onkologicznego, co pomaga im poczuć się sobą i daje siłę do przejścia przez raka.

„Pierwszy raz od czasu choroby poczułam się prawdziwą kobietą.”

Od początku trwania programu przekazaliśmy ponad 2770 peruk naturalnych, jednak potrzeby są dużo większe i obecnie czas oczekiwania na „nowe fryzury” jest bardzo długi. Środki pozyskane w akcji „To nie ja” pomogą nam go skrócić.

Coraz częściej nasze Podopieczne pytają o możliwość otrzymania peruki syntetycznej. Niektóre Panie potrzebują peruk krótkich, a takie można stworzyć tylko z włosów syntetycznych. Gdy powstawał program Daj Włos! peruki syntetyczne były słabej jakości i przez 9 lat przekazywaliśmy Podopiecznym jedynie peruki naturalne. Obecnie, wybrane przez nas „nowe fryzury” z włosów syntetycznych nie ustępują jakością tym naturalnym i obie będą w ofercie Rak’n’Rolla.

To wszystko, by dziewczyny otrzymywały wybraną perukę, zanim w wyniku leczenia stracą swoje włosy.

„Nie wyobraża sobie Pani jak bardzo się cieszę. Moich własnych włosów, po dwóch chemiach, zostało już niewiele.”

“To nie ja” to akcja, której celem jest zbiórka pieniędzy na peruki dla dziewczyn, które przechodzą przez raka. W projekcie Fundacji Rak’n’Roll biorą udział aktorki: Urszula Dębska, Katarzyna Herman, Magdalena Lamparska oraz Agnieszka Sienkiewicz-Gauer oraz blogerka Anna Skura. Bohaterki uczestniczyły w eksperymencie, w którym podczas charakteryzacji nie mogły spojrzeć w lustro. Zobacz razem z nimi, co czują kobiety, gdy widzą siebie bez włosów.

Zapraszamy do oglądania i wspierania zbiórki na nowe peruki na raknroll.pl/naperuki

Akcję współtworzą: Bohaterki – Urszula Dębska, Katarzyna Herman, Magdalena Lamparska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Anna Skura, Miłosz Wegner, Jakub Orłowski / Lettly (managment bohaterek), Adam Sierociński, Jacek Maciejewski (copywriting), Sasha Kanavalau (art director, reżyseria), Wojtek Ciszkiewicz (reżyseria, zdjęcia, montaż), Zuza Krajewska (fotografie), Weronika Wróblewska (charakteryzacja), Joanna Łukijańczuk, Katarzyna Brzezińska (make-up i włosy), Marcin Kuberna (stylizacja), Marcin Steczkowski, Jacek Onaszkiewicz / LocoMotive (dźwięk), Alma Asuai / LocoMotive (kolor korekcja), FinalTouch (retusz), Ewelina Zawadzka (produkcja).

Dziękujemy za wsparcie: Lettly, WP, LocoMotive, Studio99, Heliograf.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll