Warsztaty

PIĘKNOŚCIOWE
W trakcie leczenia złe samopoczucie fizyczne łączy się ze słabą formą psychiczną. Na naszych warsztatach pokazujemy, że również w trakcie leczenia chemioterapią można i warto dbać o swój wygląd zewnętrzny, gdyż poprawia to samopoczucie, a przede wszystkim motywuje do działania i dodaje dużo energii! Dlatego w całej Polsce organizujemy „warsztaty pięknościowe”, podczas których kobiety, w trakcie leczenia onkologicznego mogą oderwać się od codzienności i poznać tajniki dobrego wyglądu.NOWOTWÓRCZOŚĆ
Autorskie warsztaty Agi Szuścik „Nowotwórczość” to czas, w którym uczestnicy dostają praktyczną szczegółową wiedzę z zakresu zdrowej organizacji codzienności, samoakceptacji, wspierającej relacji ze swoim ciałem, empatycznej i szczerej komunikacji oraz zarządzania czasem, przestrzenią, planami i marzeniami. Wspomaga zdrowienie, zwiększa samoświadomość, jest podstawą zdrowego work-life balance.

Znakomita większość szkolenia to działania twórcze, zakorzenione w arteterapii – opracowywanie ważnych życiowo kwestii, wyrażanie siebie, katalizowanie emocji. Tworzenie w ramach „Nowotwórczości” stanowi zwierciadło, wędrówkę, dialog, służenie dobrostanowi, samoczynną regulację, redukcję napięcia.

W trakcie spotkań pochylamy się nad dziesięcioma tematami opracowanymi w formie kreatywnego warsztatu, jako wspólne tworzenie według wytycznych. Ta ekspresja twórcza nie wymaga żadnych kompetencji artystycznych – słuchamy, mówimy, piszemy, rysujemy, malujemy i wyklejamy dla siebie, w swoich ramach. Działamy według zaplanowanego schematu tak, by gotowe dzieło stanowiło spersonalizowaną, realną pomoc, rodzaj bardzo osobistego poradnika: mapy, tablicy, skondensowanego bullet journal.

Szkolenie trwa cztery dni. Jest zorganizowane jako trzy zjazdy zaoczne, w interwale dwutygodniowym. Pierwsze dwa zjazdy to niedzielne zajęcia w sali warsztatowej. Trzeci zjazd ma formę weekendowego pleneru, na którym kwaterujemy się w piątek wieczorem, a w sobotę i niedzielę mamy zajęcia (plus w sobotę wieczorem integracja).

Do udziału w warsztatach „Nowotwórczość” zapraszamy dorosłe osoby z diagnozą onkologiczną oraz osoby wspierające. Szkolenie ma formę stacjonarną. Grupa liczy 10 osób.


RĘKODZIEŁO
Organizujemy również warsztaty rękodzieła, podczas których własnoręcznie można stworzyć niepowtarzalny, piękny upominek, ekologiczne kosmetyki, biżuterię i wiele innych. Uczestnictwo w warsztatach jest okazją do odpoczynku, wyciszenia się, rozmów z innymi kobietami, a także odskocznią od codziennych trudów, których w trakcie leczenia onkologicznego nie brakuje.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w najbliższych warsztatach, śledź nasz fanpage na Facebooku. Znajdziesz tam informacje gdzie, co i kiedy!

 

Jeśli chcesz pomóc nam zorganizować warsztaty w swoim mieście, skontaktuj się z koordynatorem warsztatów:
KAMILA STĘPIEŃ

e-mail: kamila@raknroll.pl
tel. 22 841 27 47

 

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll