RakMeni

Od lat mamy w Rak’n’Roll ofertę pomocową zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Skoro jednak świat postrzega nas jako fundację kobiecą, to widocznie brakuje równowagi. Dlatego otwieramy w Rak’n’Rollu przestrzeń specjalnie dla mężczyzn.

RakMeni to Program dla panów doświadczonych rakiem.

Przyjdź na zajęcia z doświadczonymi Prowadzącymi. Będzie o ciele w chorobie, o emocjach, o głowie, o wsparciu – takim z którego możesz skorzystać i takim, które możesz dać. Chorowanie to czas, w którym stereotyp silnego mężczyzny staje się brzemieniem i bywa źródłem cierpienia. Nie pomaga kolejny społeczny schemat, nakazujący mężczyznom milczenie o własnych słabościach. W RakMenach jest i na to miejsce. Wyjdziesz z poczuciem wzmocnienia swojej męskiej tożsamości i wartości.

Z jakimi problemami można przyjść na warsztat?

Ze swoimi. Ale nie musisz precyzyjnie wiedzieć, czego Ci trzeba. Omawiane będzie pełne spektrum zagadnienia, od problemów natury duchowej i egzystencjonalnej, po zaburzenia erekcji i ejakulacji, w połączeniu z problemami urologicznymi. W każdym z tych obszarów będziesz miał pełną swobodę, żaden nie jest „obowiązkowy”. Zakładamy, że przychodzisz z intencją pracy nad sobą i robisz to na ile chcesz.

Czego uczestnicy mogą się spodziewać na takich warsztatach?

Poczucia bezpieczeństwa w grupie ludzi z podobnymi doświadczeniami. Otwarcia na komunikację o własnych przeżyciach, doświadczeniach i potrzebach związanych z sobą w chorobie. Uzyskania i uporządkowania niezbędnych informacji do tego, by aktywnie i świadomie funkcjonować, uczestniczyć w rehabilitacji i powrocie do zdrowia. Większego wglądu w siebie: takiego, jakiego potrzebujesz i na jaki jesteś gotowy na tym etapie życia. Wymiany doświadczeń. Poczucia, że nie jesteś sam z tematem i jak sobie pomagać, np. w obszarze seksualności. Większej płynności w komunikowaniu się z innymi ludźmi: lekarzami, partnerką/partnerem, otoczeniem. Do Rak’n’Rolla przychodzą fajni ludzie, więc niewykluczone, że wyjdziesz z nowymi przyjaciółmi.

Jaka tematyka będzie poruszana? Czego mogę się nauczyć?

Poznasz metody pracy nad zwiększaniem świadomości własnego ciała. Nauczysz się rozpoznawać i nazywać emocje, a także funkcjonowanie ciała pod kątem seksualnym (pożądanie, podniecenie, orgazm, mechanika genitalna). Zdobędziesz informacje z zakresu anatomii i rehabilitacji związanej z dysfunkcjami urologicznymi (pęcherz neurogenny, urazy w obrębie układu moczowego, zaburzenia erekcji i ejakulacji). Dowiesz się o najnowszych i najbardziej zaawansowanych metodach leczenia i rehabilitacji. Zintegrujesz wiedzę z osobistym doświadczeniem. To wszystko posłuży Ci do tworzenia autentyczności w relacji partnerskiej.
Czyli – dużo dostaniesz, a weźmiesz tyle, ile potrzebujesz.

Miejsce: Warszawa
Czas: 2 dni, 13-14 kwietnia
Twoja obecność jest ważna na całości. Zgłoś się na warsztaty RakMeni: wyślij do nas e-mail na adres rakmeni@raknroll.pl
.
Wysyłając wiadomość jednocześnie zgadzasz się na kontakt z naszej strony.
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll