Aktualności

Rak’n’Rollowi Podopieczni zostali objęci opieką dietetyków z Infemini Medi Home, przychodni, której specjaliści towarzyszą kobiecie w każdym wieku i na każdym etapie jej życia.

Współpracę zaczęliśmy od dwóch webinarów: „Warsztaty o mądrym żywieniu po zakończonym leczeniu onkologicznym”, poprowadzonych przez specjalistki Infemini w zakresie wsparcia dietetycznego – Marzenę Sekułę, psychologa i psychodietetyka oraz Wandę Baltazę, dr nauk o zdrowiu i nauk medycznych, dietetyka klinicznego.

W czasie pierwszego spotkania uczestniczki wraz z Marzeną Sekułą przyjrzały się psychologicznym mechanizmom związanym z żywieniem oraz relacji jedzenia z przeżywanymi emocjami. Poruszyły również kwestie dotyczące tego, jak i dlaczego budować zdrowe nawyki żywieniowe po zakończonym leczeniu onkologicznym.

Drugie było rozmowa o tym, jakie menu najlepiej poradzi sobie z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz zbędnymi kilogramami. Wanda Baltaza zdradziła między innymi swoje sposoby na pyszne i zdrowe jedzenie.

Udział w obydwu warsztatach dietetycznych był dla mnie bardzo wartościowy. 🙂 Wzięłam z nich dla siebie świadomość, że muszę zadbać jeszcze bardziej o aktywność fizyczną, picie wody i nie jeść emocjonalnie… (my kobiety wiemy o czym mowa) 🙂 Wiadomo, że nie ma diety cud, ale warto brać udział w takich warsztatach, ponieważ po długim i wyczerpującym leczeniu warto wiedzieć jak właściwą dietą wspomóc regenerację organizmu.
Agnieszka, Podopieczna programu iPoRaku

Dostosowanie diety do potrzeb organizmu często jest pomijane w procesie leczenia. Dlatego cieszymy się, że nasi Podopieczni przez cały 2021 rok mogą korzystać również z bezpłatnych konsultacji dietetycznych ze specjalistkami Infemini.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll