Aktualności

Wybierając prezenty dla najbliższych zawsze myślimy o ich znaczeniu. Kierujemy się tym, co o danej osobie wiemy i tym co chcemy jej tym upominkiem powiedzieć. Bo prezent ma znaczenie!
 
[projekt archiwalny; opisane poniżej produkty nie są już dostępne. Zapraszamy do Sklepu Rak’n’Rolla]

W grudniu wchodzimy w gorący okres największej liczby prezentów w całym roku. Zastanawiasz się, co podarować na Święta? Biżuterię czy książkę? Perfumy czy może ciepłą zimową czapę? Coś innego, oryginalnego a jednocześnie od serca… A może z Sercem? W tym wyjątkowym czasie jesteśmy szczególnie wrażliwi na to, co mówią upominki, które dostajemy i którymi obdarowujemy. Warto pomyśleć nie tylko o znaczeniu osobistym, ale o tym większym ponad rodzinnym, ponad przyjacielskim, tym ludzkim, związanym z naszą wrażliwością i czułością oraz empatią skierowaną do drugiego człowieka. Fundacja Rak’n’Roll proponuje kolekcję wyjątkowych upominków, które pomagają wygrywać życie!
 
Upominki Fundacji Rak’n’Roll przygotowane we współpracy z polskimi artystami, to sposób, aby sprawić radość bliskim a jednocześnie wesprzeć tych, którzy z ogromną wiarą i siłą ducha pokonują przeciwności losu i zmagają się z chorobą.
  
Świąteczny katalog prezentów
 
Bransoletki Rak’n’Rollowca by Kaminsky Design – bransoletki to rozpoznawalny symbol wszystkich Rak’n’Rollowców, zarówno osób chorych jak i tych, którzy wspierają ich w walce, także materialnie. Delikatna bransoletka utrzymana w świątecznej, czerwono-srebrnej tonacji otwiera kolekcję upominków Fundacji Rak’n’Roll, które pomagają wygrywać życie! W świątecznej odsłonie artysta zestawił głęboką czerwień biżuteryjnego sznurka, z szarością zdobień wykonanych ze srebra, hematytu i naturalnego koralu. Ich dobór jest nieprzypadkowy.
Hematyt, kamień wojowników oznacza wytrwałość, siłę i poświęcenie. Koral, uspokaja, redukuje stres i pomaga wyciszyć emocje, a jego czerwony kolor symbolizuje siłę uczucia, jakim jest miłość. 


 
Album „Boskie Matki” z fotografiami Andrzeja Świetlika – to zbiór poruszających wywiadów, przedstawiający sylwetki nieprzeciętnych kobiet, którym miłość do dziecka dała niezwykłą, niemal boską siłę do przejścia przez chorobę nowotworową i wygrania życia, dla siebie i swojego maleństwa. Ich historie to dowód, że mimo tak trudnej diagnozy, można mieć wiele energii 
i radości, a przede wszystkim urodzić zdrowe dziecko i cieszyć się z bycia mamą.

Zimowa Czapa Rak’n’Rollowca by Brain Inside – kolorowe, energetyczne wełniane czapy wykonane ręcznie przez fantastyczne Panie Seniorki z Poznania. Do wyboru gotowy wzór lub możliwość zaprojektowania własnego, unikalnego czapkowego wzoru!


Kalendarz Golfistki Boskim Matkom Dziewczyny z Klubu Golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club zrobiły nam cudowną niespodziankę – wydały Kalendarz 2018 na rzecz Boskich Matek. Jest piękny, energetyczny i dobroczyniący. Jego pomysłodawczynią jest Urszula Stanowska, Kapitan Klubu SKG&CC. Z całego serca dziękujemy Uli, sponsorom i wszystkim ludziom o wielkich sercach, którzy przyczynili się do jego powstania.
Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zasili Program opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka „Boskie Matki”. Dzięki Wam wygrywamy zdrowie i życie Boskich Mam i Boskich Dzieci ❤️

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll