Aktualności

Zapraszamy serdecznie na warsztaty dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego, organizowane przez Katarzynę Radkiewicz, Igę Borowska-Krajnik i Grupę Gorzowskich Przyjaciół. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2015 roku w Gorzowie. Warsztaty są nieodpłatne.

Zapisy e-mailowe: kawi30@poczta.onet.pl przyjmuje Kasia Radkiewicz.
W wiadomości należy podać swoje imię nazwisko, adres i numer telefonu oraz zaznaczyć w jakich warsztatach wyrażają Panie chęć wzięcia udziału.

Szczegółowy plan majowych „LUCYNEK”:
warsztaty rozwoju osobistego pt. „Mapa marzeń, mapa pragnień” – Joanna Alina Neczajewska
25.05.2015 g. 17.00 Budynek Gobexu, ul. Kazimierza Wielkiego 61 ( Sala konferencyjna I p.)

Na co dzień często twierdzimy, że nie potrzebujemy map. Myślimy, że doskonale wiemy co, jak i z czym, w którą stronę i którędy. Mapa to jednak nie tylko droga – czasem do celu, innym razem do skarbu. Mapa to częstokroć porządkowanie i układanie siebie. Mapa to odwaga wypowiedzenia na głos swoich marzeń. Mapa to oglądanie swoich fascynacji, pragnień niczym w lustrze. To mapa naszego JA. Coach i trener rozwoju osobistego Joanna zaprasza na rysowanie i nakreślenie własnych map. Joanna Alina Neczajewska stworzyła Ulicę Babską, by kobiety mogły się spotykać, inspirować, wspierać, by potrafiły być razem, wspólnie tworzyć, pracować, wymyślać. Choć to młoda inicjatywa, to plany ma dalekosiężne.

warsztaty florystyczne – Agnieszka Jeger
27.05.2015 g. 17.00 MCK ul. Drzymały 26
Od 16 lat florystyka jest jej pasją i odskocznią od codzienności. Chwytając kawałek patyka lub kamień, od razu wie, co z tego będzie . Kwiaty ubiera w emocje. Świadoma tego, iż posiada olbrzymi dar, chętnie dzieli się nim z innymi, dając cząstkę siebie. Jej podopiecznymi byli i są seniorzy, dzieci z fundacji Mam Marzenie, wychowankowie DPS Piłka Zamyślin oraz podopieczni MOPS w Lubniewicach. Na co dzień prowadzi niewielką kwiaciarnię w Gorzowie przy ul. Sportowej. Organizuje także kursy florystyczne. Tworzy małe kompozycje i wielkie projekty związane z aranżacją wnętrz.

warsztaty plastyczne – Iwona Markowicz-Winiecka.
28.05.2015 g.17.00 Atelier ul. Okólna 1/5
Podczas warsztatów plastycznych w Atelier Iwony Markowicz-Winieckiej panie otrzymają materiały plastyczne i będą mogły namalować dla siebie obraz w ich ulubionej kolorystyce. Pod okiem artysty malarza poznają podstawy tworzenia koloru. Powstałe dzieła pozostaną własnością uczestniczek warsztatów. Atelier Iwony Markowicz- Winieckiej to nowa oferta kulturalno oświatowa dla mieszkańców Gorzowa. Artystka otwiera swoje zaciszne miejsce pracy twórczej dla dzieci pragnących bawić się sztuką, dla młodzieży potrzebującej kursów z rysunku, przygotowujących do egzaminów na uczelnie i dla osób dorosłych poszukujących relaksu i realizacji swoich często zapomnianych artystycznych zamierzeń. Iwona Markowicz-Winiecka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Artysta malarz, członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Zrealizowała ponad 20 wystaw indywidualnych, uczestniczyła w ponad 50 wystawach zbiorowych. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką użytkową (między innymi logo Radio Zachód, Constans, Radio GO).

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll