Aktualności

Wystartowaliśmy z jednoprocentową kampanią – Niosą Nas Wasze KAERESY. Tym razem zdecydowaliśmy się na kooperację z kultową marką butów – Sofix. Razem stworzyliśmy KAERESY 0000 338 803, które pomagają przejść przez raka.

Po współpracy z browarem Inne Beczki, czy z zespołem The Dumplings zdecydowaliśmy się wejść w zupełnie nowy obszar – do środowiska mody i streetwearu, nawiązując współpracę z marką butów – Sofix.

Już za chwilę na ulicach i w mediach społecznościowych będzie można zobaczyć pierwsze buty, które pomagają przejść przez raka promując numer KRS 0000 338 803. Buty, które stworzyliśmy we współpracy z Sofixem, to nie pierwsze lepsze sneakersy tylko pierwsze i jedyne KAERESY! Dlaczego? Bo już od wielu lat niosą nas Wasze KAERESY! Czyli numery KRS, które wpisujecie do PIT-ów przekazując nam 1% podatku – mówi Łukasz Kościuczuk, przedstawiciel Fundacji Rak’n’Roll.

Przejdźmy przez to razem

Owocem naszej współpracy z Sofixem są KAERESY – pierwsze buty, których nazwa trafnie nawiązuje do rodzaju obuwia – sneakersów, jak również ma przypominać o numerze KRS Fundacji.
Działania Fundacji Rak’n’Roll obserwujemy od dawna, kibicując każdej z kampanii. Kiedy usłyszeliśmy, że możemy połączyć siły, aby pomóc jej podopiecznym, nie namyślaliśmy się ani chwili. Wynikiem naszych działań są KAERESY – pierwsze buty, które pomagają przejść przez raka – mówi Jarosław Kamiński, zarządzający marką Sofix.

Z każdym przebytym krokiem po ulicy, z każdym udostępnionym postem w mediach społecznościowych, niech przyciągające wzrok czerwone buty zachęcają do przekazania 1% podatku, byśmy nadal pomagali pisać inspirujące historie naszych podopiecznych. Cztery z nich zostaną wydrukowane na owijkach KAERESÓW, by przypominać tym, którzy będą je nosić, że promują coś bardzo ważnego – ideę pomocy. Historie Gosi, Łukasza, Ani i Marty są różne – łączy je rak, determinacja podczas pokonywania przeszkód oraz to, że w czasie choroby niosą ich KAERESY. Wasze i nasze.

W kampanię Rak’n’Rolla zaangażowali się również FISZ EMADE TWORZYWO – na potrzeby akcji przearanżowali zwrotkę jednego ze swoich kawałków, a efekt za chwilę pojawi się na kanałach mediów społecznościowych: – „30 cm ponad chodnikami” to kawałek o tym, że dobre nastawienie pozwala Ci iść przed siebie ponad problemami. Chciałbym, by podopieczni Rak’n’Rolla, dzięki Waszym 1% podatku poczuli nową moc i ruszyli przed siebie idąc śmiało, nie powstrzymując się, nie zerkając za siebie, z uśmiechem na twarzy! Jak, jak DYNAMIT! – mówi artysta Fisz.

Premiera tego wyjątkowego modelu odbędzie się online w wydarzeniu na Facebooku: http://bit.ly/Niosa_Nas_Wasze_Kaeresy. Czerwone Sofixy z limitowanej serii wkrótce będzie można kupić na stronie www.sofix.pl, a kilka par trafi do influencerów – by idea, którą niosą dotarła do jak największej ilości osób.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll