Aktualności

Do sklepów Tatuum w całej Polsce trafiły właśnie piękne koszulki z grafikami autorstwa Pauliny Truszczyńskiej. Ich piękno przejawia się również tym, że dochód ze sprzedaży wesprze działanie programu Boskie Matki. Otaczamy w nim opieką kobiety, u których w czasie ciąży i do roku po porodzie zdiagnozowano chorobę nowotworową. Boskie Matki to też wyjątkowa społeczność, w której dziewczyny mogą liczyć na wsparcie i zrozumienie.

Tatuum to marka, która od prawie 25 lat tworzy ponadczasową modę inspirowaną polskimi kobietami i do nich skierowaną. Jedną z najważniejszych wartości zapisanych w DNA marki jest zaangażowanie społeczne. Moda, którą tworzy, ma trafiać nie tylko do szaf, ale też serc Klientek, by była czymś więcej, niż tylko ubraniami. Tym razem marka wspiera nasz wyjątkowy program i Boskie Matki.

TATUUM wraz z autorką grafik Pauliną Truszczyńską stworzyło trzy wyjątkowe koszulki – mały hołd dla Boskich Matek. Grafiki na koszulkach są obrazami siostrzeństwa, na którym mogą polegać wszystkie Podopieczne programu. Każda z ilustracji jest dodatkowo symbolem konkretnych wartości:

Ilustracja w ciepłych odcieniach czerwieni, pomarańczu i żółci symbolizuje OPTYMIZM I CIEPŁO, na które mogą liczyć Boskie Matki. Postaci pokazują, że choroba może być widoczna lub nie, ale niezależnie od tego wszystkie kobiety darzą się wsparciem.

Różowa ilustracja symbolizuje KOBIECOŚĆ I MACIERZYŃSTWO. Trzy kobiety na ilustracji reprezentują siłę i wyjątkowość wspólnoty, jaką tworzą Boskie Matki.

Zielona paproć jest symbolem NADZIEI, tak potrzebnej każdej z Boskich Matek. Przytulające się kobiety są wzorem wsparcia, zaopiekowania i solidarności.

Koszulki są dostępne w sklepach stacjonarnych Tatuum oraz w butiku internetowym: Tatuum dla Boskich Matek  Dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przeznaczony na finansowe wsparcie dla programu Boskie Matki.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll