Aktualności

Po przejściu raka – czas zadbać o sprawny powrót do pełni życia. Rozpoczynamy rekrutację do szóstej edycji programu iPoRaku.

iPoRaku to Program Fundacji Rak’n’Roll, w którym znajdziesz przyjazną atmosferę, ludzi z podobnym doświadczeniem, fachową pomoc psychoonkologa, doradcy zawodowego, a nawet wizażysty. Rozpoczynamy od warsztatów „Blaski i cienie życia po chorobie nowotworowej”, które mają na celu wzmocnić wiarę i nadzieję na satysfakcjonujące życie po leczeniu oraz wskazać sposoby radzenia sobie z „cieniami” nowej, pochorobowej rzeczywistości. Uczestnikom, którzy po udziale w warsztatach chcą nadal kontynuować pracę nad sobą zapewniamy opiekę psychotraumatologiczną, czyli przejście indywidualnej terapii traumy metodą EMDR. Ponadto w ramach programu odbywają się spotkania prowadzone przez doradców zawodowych, jak również ustalanie indywidualnych ścieżek kariery. Dla osób, które odczuwają potrzebę umożliwiamy uczestnictwo w zajęciach sportowych, konsultacjach ze specjalistą ds. wizerunku, warsztatach urodowych, a także sesjach coachingowych.

Program trwa od października do czerwca, a udział w nim jest bezpłatny. Planujemy uruchomienie grup w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie 🙂

Przeszedłeś raka? Przyjdź do iPoRaku. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.iporaku.pl

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll