Aktualności

Wiosna puka do drzwi, co oznacza tylko jedno – do rozpoczęcia ZEW się budzi Festiwal 2019 zostało już kilka dni. Już od 2 do 4 maja w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad, miłośnicy dobrej muzyki po raz drugi będą mieli okazję, aby rzucić wszystko i poczuć zew przygody. W tym roku na scenie wystąpią: Krzysztof Zalewski, Coma, Kult, Łona i Webber, Nocny Kochanek, KSU, Lao Che, Tomek Lipiński z zespołem, Sosnowski oraz zwycięzcy konkursu Odkrycia ZEW.

Festiwal oficjalnie rozpocznie się 3 maja, kiedy z pierwszymi promieniami słońca Nocny Kochanek rozbudzi wyrwane z zimowego snu Bieszczady i postawi festiwalowiczów na nogi. Jednak już dzień wcześniej, 2 maja, specjalnie dla wszystkich uczestników otworzy się pole namiotowe i miasteczko festiwalowe, które przez trzy dni festiwalu będzie tętnić rockowym życiem. To właśnie tutaj miłośnicy dobrej muzyki będą mogli spędzić czas w przerwie między koncertami oraz skorzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, w tym także ze strefy gastronomicznej.

Na ZEW się budzi Festiwal wystąpią artyści, których muzyka napełni wszystkich festiwalowiczów solidną dawką energii. Pierwszego dnia, równo o 6 rano, na scenie pojawi Nocny Kochanek, który krótkim występem rozpocznie tegoroczny festiwal. Po koncercie otwierającym uczestnicy będą mieli okazję posłuchać zwycięzców konkursu dla młodych talentów, Odkrycia ZEW. Na scenie wystąpią: the pajx, Hellvoid, The Backstage, Hurrockaine oraz 0% Normy. Koncerty wieczorne pierwszego dnia festiwalu rozpoczną się spotkaniem z bieszczadzką legendą rocka – KSU, następnie na scenie zagra wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, Sosnowski. Pomiędzy bieszczadzkimi górami, rozbrzemiewać będą także gitary Tomka Lipińskiego z zespołem oraz Comy. Wieczór zakończy koncert Krzysztofa Zalewskiego.

Drugi dzień festiwalu wypełniony będzie muzyką rockową oraz dźwiękami hip-hopu. Serię koncertów rozpocznie o godzinie 16.30 zespół Cztery Szmery, a zaraz po nim wystąpią Łona i Webber, Lech Janerka, Lao Che oraz ponownie Nocny Kochanek, tym razem w dłuższej koncertowej wersji. Jako ostatni wystąpi Kult, który swym koncertem uwieńczy ostatni dzień festiwalu.

ZEW się budzi Festiwal to dużo więcej niż tylko muzyka. To również doskonała okazja dla wszystkich osób, aby uciec od codzienności, rozerwać się oraz poczuć prawdziwy zew przygody. W strefie atrakcji z pewnością każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Dla panów został przygotowany barberowóz, czyli mobilny barbershop marki ZEW for men, w którym barberzy zagwarantują zarówno brodaczom, jak i golibrodom ostre, stylowe cięcie oraz zadbają o wygląd ich brody. W strefie podróżniczej festiwalowicze spotkają się z podróżniczką i autorką bloga Zepsuty Kompas, Moniką Masaj, która opowie o swojej dwuletniej wyprawie przez bezkresne drogi Afryki. Na tegorocznym festiwalu znajdzie się również coś dla fanów aktywnego wypoczynku – w specjalnie przygotowanej strefie sportowej, pod okiem trenerów z Uniq Fight Club, odważni spróbują swoich sił podczas treningów crossfitowych oraz kickbokserskich. Na stoisku Fundacji Rak’n’Roll uczestnicy zgarną porcję informacji na temat jej działalności, a chętni będą mogli dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu podczas licytacji na rzecz fundacji. ZEW się budzi Festiwal jest przyjazny dzieciom i rodzinom – dla najmłodszych uczestników organizatorzy przygotowali Strefę Małego Niedźwiadka, w której znajdą oni atrakcje sportowe i edukacyjne. Festiwal zostanie poprowadzony przez Piotra Metza, który zabierze festiwalowiczów w podróż przez 50 lat nieznanych rockowych historii. Wszystkie strefy będą dostępne dla uczestników od godziny 10:00, aż do zmroku. Dokładny rozkład atrakcji znajduje się na stronie festiwalu, w zakładce Atrakcje.

Bilety do kupienia na miejscu przed festiwalem.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll