Sukces zawdzięczam
Rakefellerom
Joanna
Dzięki udanej operacji
wróciła do dyrygowania
Dołącz do Klubu Rakefellerów! Przelewaj cyklicznie trochę dobra i razem z Fundacją Rak'n'Roll pomagaj chorym przejść przez raka.
Dołącz do Klubu Rakefellerów! Przelewaj cyklicznie trochę dobra i razem z Fundacją Rak'n'Roll pomagaj chorym przejść przez raka.
Kim są Rakefellerzy?
To Ojcowe i Matki sukcesu Podopiecznych naszej Fundacji. Swoimi cyklicznymi wpłatami pomagają im przejść przez raka. Klub Rakefellerów to społeczność gromadząca wszystkie osoby bogate w chęć pomagania.
Bliżej serca nosisz empatię niż piersiówkę? Zapraszamy do naszego grona!
Misja Rakefellerów
Dzięki cyklicznym wpłatom Rakefellerów, Fundacja Rak’n’Roll ma szansę regularnie wspierać Podopiecznych w procesie przechodzenia przez chorobę i znacząco przyspieszać czas, w którym udaje się im osiągnąć upragniony cel.
Poznaj naszych Podopiecznych:
Dlaczego warto być w Klubie Rakefellerów?
1
Najważniejsze! Pomagasz przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć dobrze i z radością. Dzięki Tobie pokrywamy koszty leczenia nierefundowanego i rehabilitacji, zapewniamy wsparcie psychoonkologa, przekazujemy peruki osobom, które straciły włosy. To i wiele więcej dzieje się dzięki Twojemu regularnemu wsparciu!
2
Prestiż! Wstępując do tego elitarnego grona zyskujesz opiekę klubowego Konsjerża, który gotów jest odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Gdy zechcesz nieść w świat wieść o swoich nieskończonych pokładach empatii, Twoje zdjęcie zawiśnie w Hall of Fame. To tylko na dobry początek. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, wyślemy Ci wyjątkową odznakę – klubowy pin. Noś go dumnie!
3
Zaszczyt! Jesteś częścią bardzo wyjątkowej społeczności, skupionej wokół najpopularniejszej organizacji onkologicznej w Polsce. Razem z nami pielęgnujesz żądzę życia! Czy jest coś piękniejszego? Będziemy regularnie przypominać Ci jak ważny dla nas jesteś! Żebyś nie zapomniał, ile dobra dzieje się dzięki Tobie.
Dołącz do Klubu Rakefellerów! Przelewaj cyklicznie trochę dobra i razem z Fundacją Rak'n'Roll pomagaj chorym przejść przez raka.
Klub Rakefellerów
Członkami Klubu są Posiadacze potężnych zasobów empatii, pionierzy bezinteresownego pomagania, inwestorzy lepszego jutra Podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Poznaj ludzi, których cykliczne wpłaty pomagają nam regularnie i skutecznie rollować raka.
Hall of fame
Dołącz do nas!
Czujesz, że Klub Rakefellerów to miejsce dla Ciebie? To dobrze, bo my też! Wypełnij formularz, dołącz do nas i inwestuj swój kapitał dobra, aby pomóc chorym przejść przez raka.
To jeszcze nie czas na takie “zobowiązania”? Wesprzyj nas jednorazowo – dzięki!
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll