Aktualności

Ukraińscy onkopacjenci przekroczyli polską granicę razem z swoim rakiem. Uciekli przed wojną, ale nie przed chorobą. Przyjechali do nas w tym, w czym stali, z jedną torbą. Mają ze sobą nic lub niewiele. Bez naszej pomocy nie są w stanie kontynuować terapii, która jest ich szansą.

Na nasze wsparcie może liczyć każdy Obywatel Ukrainy, który jest w trakcie diagnostyki onkologicznej lub wojna przerwała jego terapię. Pomożemy dopełnić niezbędnych formalności i skierujemy do odpowiednich specjalistów/placówek, wesprzemy rozmową.

Prowadzenie tych działań wymaga dodatkowych nakładów finansowych. W tym celu uruchomiliśmy Błękitno-Żółty Fundusz, na którym gromadzimy środki pozwalające udzielić wsparcia uchodźcom chorym onkologicznie. Pomagamy doraźnie finansować podstawowe leki i środki medyczne, pomagamy w pokryciu kosztów opieki pielęgniarskiej, rehabilitacji, transportu, tłumaczenie dokumentacji medycznej oraz zapewniamy wsparcie psychologiczne i psychoonkologiczne.


Wesprzyj nasze działania, dokonując dowolnej wpłaty i zachęcając do tego innych.

Jeśli znasz kogoś, kto jest w trakcie diagnostyki onkologicznej lub wojna przerwała jego terapię, napisz do nas email na adres: biuro@raknroll.pl podając najważniejsze informacje na temat sytuacji chorego. W ciągu kilku najbliższych dni powstanie też strona internetowa z formularzem zgłoszeniowym w języku ukraińskim.

Love, Peace & Rak’n’Roll

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll