Aktualności

Głośne „dziękuję!” od Margaret i od nas dla wszystkich, którzy przekazali datki na zbiórkę Artystki w ramach Rak’n’Roll Music Pierwszy kawałek nowego gatunku muzyki „Nowe Plemię” Margaret – ON AIR!!! Jest moc!!!

Rak’n’Roll Music powstawał w innej rzeczywistości. Chcieliśmy, by pomagał chorym przejść przez raka. Jego premiera przypada na trudny czas dla wszystkich. Potrzebujemy jasnych, dobrych chwil siedząc po domach, dziwnie pracując, próbując odpoczywać. Niech dzisiejsza premiera będzie kolejnym dowodem na to, że muzyka pomaga przetrwać trudne chwile.

„Nowe Plemię” – pierwszy kawałek Rak’n’Roll Music powstał dzięki wielkiemu zaangażowaniu Margaret i każdego z Was. Za to, oraz za mnóstwo dobrej energii przesłanej naszym Podopiecznym ogromnie dziękujemy! To Wasza muzyka. A my, dzięki Waszym datkom możemy działać i pomagać naszym Podopiecznym przechodzić przez raka.

To jest właśnie prawdziwa siła nowego gatunku muzyki, dlatego… gramy dalej!

Rak’n’Roll Music to ruch, w ramach którego muzycy zbierają na Facebooku pieniądze na działania Rak’n’Rolla. W podziękowaniu za datki wypuszczają utwór w nowym gatunku Rak’n’Roll Music. Po Margaret do akcji zostaną zaproszeni kolejni artyści, którzy przejmą rozpoczętą zbiórkę pieniędzy i stworzą kolejne utwory, aby wesprzeć działania Fundacji. Jednak nie tylko gwiazdy mogą inicjować zbiórki – każdy użytkownik Facebooka może szybko i łatwo założyć własną, klikając w link.

Link do informacji prasowej: Pierwszy utwór Rak’n’Roll Music – „Nowe Plemię” Margaret

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll