Aktualności

To jest najbardziej rak’n’rollowa publikacja o piersiach, jaką znamy! To książka dla każdej z nas. Dla nas–zdrowych – mnóstwo informacji o tym, jak zadbać o piersi i zmniejszyć ryzyko raka, dla nas–chorych – ogromne wsparcie i wiedza ułatwiająca drogę do zdrowia, a dla tych z nas, które go już pożegnały – garść wskazówek co dalej. Tak trzeba pisać o raku i tak trzeba mu skopać tyłek.

Według aktualnych badań tylko 5–10% zachorowań na raka piersi jest wynikiem dziedziczenia.
Twoje zdrowie naprawdę jest w twoich rękach!

Piersi. Poradnik każdej kobiety to rozbudowane kompendium na temat profilaktyki oraz zachorowań na raka i na inne choroby związane z piersiami. Autorka, dr Kristi Funk odwołuje się do dotychczasowego bogatego dorobku medycznego – ostatnie kilkadziesiąt stron to odnośniki do najnowszych badań. Publikacja przeszła również polską weryfikację merytoryczną.

Co znajdziesz w tym poradniku?

Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz mity dotyczące tej choroby, na przykład że jest ona w pełni uwarunkowana genetycznie.

Jeśli chorujesz – dowiesz się, jak przejść przez kolejne etapy choroby, nauczysz się prawidłowo analizować wyniki badań i poznasz dokładne opisy wszystkich dostępnych metod leczenia wykorzystujących najnowsze osiągnięcia naukowe.

Jeśli jesteś po terapii nowotworowej – dowiesz się, z jakimi dolegliwościami prawdopodobnie będziesz zmagać się jeszcze przez długi czas oraz na co zwracać szczególną uwagę, by w pełni cieszyć się odzyskanym zdrowiem.

Dr Kristi Funk to amerykańska chirurg onkolog specjalizująca się w operacjach piersi. Jest założycielką Pink Lotus Breast Center – kalifornijskiego centrum zdrowia, w którym diagnozuje się i leczy nowotwory i inne choroby piersi oraz propaguje profilaktykę. Od ponad dwudziestu lat doktor Funk bada powiązania między trybem życia a rakiem piersi i nieustanne poszerza swoją wiedzę naukową. Pomogła tysiącom kobiet, w tym Angelinie Jolie i Sheryl Crow. W książce dzieli się z czytelniczkami swoim wieloletnim doświadczeniem, bo chce pomóc kobietom na całym świecie.

Premiera książki jest zaplanowana na 3 października 2018 roku. To początek Miesiąca Świadomości Raka Piersi.
Wierzymy, że jest to pozycja, która realnie wpłynie na życie dziesiątek tysięcy kobiet i ich rodzin.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll