Aktualności

W kwietniu ruszył kolejny cykl rowerowych spotkań BikeDay x Rak’n’Roll, którego celem jest promocja zdrowego trybu życia i dojeżdżania rowerem do pracy. Organizatorem akcji jest Bike2Box – Bikethinking Organisation, która od ponad 6 lat wspiera firmy w przesiadce na rower.

Inauguracja tegorocznej edycji miała miejsce 17 kwietnia w kompleksie biurowo-handlowym Plac Unii w Warszawie. To już drugi rok naszej współpracy z funduszem Invesco Real Estate, który aktywnie wspiera popularyzację kultury rowerowej i działania Fundacji Rak’n’Roll. Połączenie promocji dojazdu do pracy na rowerze z możliwością realnego wsparcia dla Fundacji, spotkało się w ubiegłym roku z dużym zainteresowaniem, zarówno wśród inwestorów, jak i wśród samych uczestników BikeDay, którzy z dużym zaangażowaniem wsiadali na rowery, by wesprzeć naszą inicjatywę. Wspólnymi siłami zebraliśmy 25 000 zł dla Rak’n’Rolla i mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji wykręcimy dużo więcej – mówi Radek Kozubski, założyciel Bike2Box.
 
Dlaczego warto wziąć udział w tym projekcie?
 
BikeDay x Rak’n’Roll to inicjatywa, skierowana do wszystkich, którzy chcą zachęcić najemców i pracowników do codziennej aktywności rowerowej i jednocześnie wesprzeć ważną akcję charytatywną.
W trakcie wydarzenia uczestnicy mają możliwość korzystania z darmowego serwisu rowerowego i atrakcji towarzyszących, przygotowanych przez organizatora – Bike2Box, a jednocześnie mogą wsiąść na rower i zamienić wirtualne kilometry na realne, finansowe wsparcie dla Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj życie, która od 9 lat działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.
 
W Rak’n’Roll pomagamy ludziom w przejściu przez raka. Pomagamy go także unikać – mówi Łukasz Kościuczuk z Fundacji Rak’n’Roll. – Zaproście do siebie rak’n’rollowy BikeDay. Pomożecie komuś w przejściu przez raka, a my zrewanżujemy się wiedzą i energią – dodaje.
 
Wciąż jeszcze jest szansa, by przyłączyć się do akcji, wystarczy zgłosić chęć zorganizowania imprezy BikeDay x Rak’n’Roll przez formularz kontaktowy, dostępny na stronie organizatora.


Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll