Aktualności

Prezentujemy kolejną wersję niezwykłych bransoletek „wsparcia” – zaprojektowanych specjalnie dla Rak’n’Rolla przez Kaminsky Design. Wykonane z hematytu i różowego kwarcu – symbolizują siłę, wytrwałość, miłość i poświęcenie dla drugiej osoby. Cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na wsparcie działań Fundacji.

„Bransoletka Zakochanego Rak’n’Rollowca” przygotowana z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych to już piąta odsłona tych, niezwykłych rak’n’rollowych bransoletek. Tym razem z myślą o Walentynkach i wszystkich okazjach, w których pragniesz wyrazić swoją miłość, oddanie oraz przywiązanie do drugiej osoby, Paweł Kamiński (Kaminsky Design) zaprojektował subtelną biżuterię z różowego kwarcu i hematytu.

Obydwa minerały mają wyjątkową symbolikę. W powszechnej opinii, różowy kwarc, nazywany „kamieniem miłości”, wspiera empatię oraz symbolizuje gotowość dawania i przyjmowania miłości. Z kolei hematyt to kamień, reprezentujący wytrwałość, siłę i poświęcenie, wzmacniający odporność na stres i pomagający równoważyć energię ducha i ciała, dlatego bywa nazywany „kamieniem wojowników”.

„Bransoletka Zakochanego Rak’n’Rollowca” to biżuteryjny talizman, który wspiera posiadacza w podejmowaniu odważnych, lecz trudnych decyzji, równocześnie pozwala widocznie informować o sympatii, przywiązaniu, miłości oraz gotowości do poświęcenia dla drugiej osoby. To delikatny, ale wymowny dowód, że jesteś otwarty na dawanie i branie miłości.
Bransoletki to już popularny znak wszystkich Rak’n’Rollowców, tych, którzy z pogodą ducha pokonują przeciwności losu i walczą z chorobą oraz tych, którzy wspierają ich w tej walce, również materialne. Tradycyjnie cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na działania Fundacji Rak’n’Roll.

Bransoletki można kupić za pośrednictwem strony www.timeto.com.pl oraz w butiku „Time to…Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej). Cena bransoletki to 69 zł.

MamoToJa

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll