Aktualności

Projekt #kobiecyelement ma na celu wsparcie kobiet, szczególnie tych, które zmagają się z chorobą, czy innymi życiowymi trudnościami. Bo każda kobieta ma w sobie kobiecy element. Czasem tylko potrzebuje, żeby jej o tym przypomnieć. Dlatego głównym założeniem jest mówienie o tym, jak ważne jest wsparcie ze strony innych kobiet, kobiet rakiet, które mogą inspirować do działania i zarażać swoją energią.

W trakcie trwania projektu zostaną przeprowadzone warsztaty w największych miastach w Polsce. Pierwsze z nich odbędą się już 24 czerwca w Warszawie. Motywem przewodnim warsztatów będzie #mojasupermoc, czyli wsparcie osób w okresie choroby nowotworowej, ale też wsparcie, jakiego każdy z nas potrzebuje na co dzień 💪 W ich trakcie porozmawiamy o rodzinie i bliskich jako źródle wsparcia oraz ich roli w różnych okresach choroby, możliwości poradzenia sobie chorego i jego bliskich z sytuacją chorowania. Pochylimy się nad komunikacją rodziny z chorym i czynniki, które na nią wpływają. Przyjrzymy się potrzebom bliskich oraz zmianom w życiu rodziny, kiedy pojawia się choroba nowotworowa. Kolejne warsztaty planowane są w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu.

Podsumowaniem całego programu będzie z kolei jesienna konferencja z udziałem ambasadorów akcji, m.in. Leszka Stanka i Pauliny Smaszcz – Kurzajewskiej, Katarzyny Grocholi, Olgi Bołądź, Mery Spolsky oraz Anny Demarczyk.

Elfa Pharm Polska, która jest inicjatorem tego programu od początku swojej działalności angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje, które mają na celu nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Dlatego dodatkowo część dochodu ze sprzedaży kosmetyków marek Vis Plantis i _Element zostanie przekazana na rzecz fundacji i jej podopiecznych.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll