Aktualności

Rak’n’Roll jest jedną z organizacji dobroczynnych, które Revolut, globalna platforma usług finansowych, zaprosił do współpracy. Klienci Revolut będą mogli wspierać poprzez funkcję Donations cele w obszarze onkologii, ekologii i pomocy humanitarnej.

Podczas pandemii koronawirusa szczególnie ważne jest dzielenie się z innymi i wspieranie potrzebujących. Dlatego, po udanym starcie zbiórki dla grup ratowniczych Polskiego Czerwonego Krzyża, w ramach której użytkownicy aplikacji przekazali już mikro-datki w kwocie ponad 150 tys. zł, Revolut zaprosił do kooperacji trzy organizacje dobroczynne z Polski: Polską Akcję Humanitarną, Rak’n’Roll i Otwarte Klatki.

Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się z nawiązanej współpracy. Rak, podobnie jak COVID-19, to choroba o zasięgu globalnym, przekraczająca wszelkie granice. Nasi Podopieczni nie mogą czekać z leczeniem na koniec pandemii. To nasza pomoc musi odpowiadać na nowe wyzwania – wsparcie psychologiczne w sytuacji dodatkowego zagrożenia zdrowia i życia, zapewnienie środków ochrony osobistej, organizację bezpiecznego transportu lub noclegu dla utrzymania ciągłości terapii. Wsparcie klientów Revolut będzie dla nich sygnałem, że nie są z tym sami i wiele osób chce im pomóc.

Jak to działa?

Klienci Revolut w Polsce mogą łatwo i szybko przekazywać mikrodatki na rzecz organizacji PCK, PAH, Rak’n’Roll i Otwarte Klatki poprzez funkcję darowizn (Donations) bezpośrednio z poziomu aplikacji. Pozwala ona zaokrąglać końcówki z codziennych wydatków, by zasiliły one wybraną organizację dobroczynną. Klienci mogą też przekazać za jej pośrednictwem jednorazowy datek lub wsparcie cykliczne w wybranej przez siebie kwocie.

100% datków przekazanych przez klientów Revolut trafi do organizacji dobroczynnych. Firma Revolut nie obciąży donacji żadnymi opłatami. Nie ma kwoty minimalnej datku a funkcja dobroczynna może być w każdej chwili włączona lub wyłączona przez użytkownika z poziomu aplikacji.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll