Aktualności

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki w kolekcji Bransoletek Rak’n’Rollowca przygotowanej przez Kaminsky Design pojawia się nowa, wyjątkowa wersja wspierającej ozdoby – boska bransoletka. Kamienie, z których wykonano biżuterię – różowy kwarc i hematyt – symbolizują bezwarunkową miłość oraz siłę, wytrwałość i poświęcenie, a cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na realizację programu „Boskie Matki”.

Boskie Matki to program opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka, które w imię miłości do swojego dziecka mają odwagę stawić czoła własnej chorobie i barierom, które utrudniają im zachować ciążę. Fundacja Rak’n’Roll od 2015 roku w ramach programu zapewnia chorym matkom realną pomoc i wsparcie lekarzy specjalistów z różnych dziedzin oraz dąży do stworzenia systemowych rozwiązań ułatwiających im dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej. Program ma także na celu upowszechnienie wiedzy, że w ciąży można leczyć się onkologicznie i urodzić zdrowe dziecko.

Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez projektanta Pawła Kamińskiego (Kaminsky Design) wykonana jest z różowego kwarcu oraz hematytu. Obydwa minerały mają wyjątkowe właściwości. W powszechnej opinii, różowy kwarc, nazywany „kamieniem miłości”, wspiera empatię i zdolności współodczuwania z innymi ludźmi. Symbolizuje gotowość dawania i przyjmowania bezinteresownej miłości. Z kolei hematyt to kamień, reprezentujący wytrwałość, siłę i poświęcenie, wzmacniający odporność na stres i pomagający równoważyć energię ducha i ciała.
Kaminsky stworzył dla Fundacji Rak’n’Roll nowoczesny talizman, który dzięki swoim właściwościom wspiera posiadacza w podejmowaniu odważnych, lecz trudnych decyzji. Jednocześnie symbolicznie wspiera wszystkich, którzy są tak samo gotowi na poświęcenie dla drugiego człowieka. Za wsparciem emocjonalnym idzie też realne wsparcie materialne, bo cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na realizację programu Boskie Matki.

Bransoletki można kupić za pośrednictwem strony www.timeto.com.pl oraz w butiku „Time to…Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej). Cena bransoletki to 95 zł.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll