Wsparcie rehabilitacyjno-ruchowe & Rolling

Mrs.Sporty Fitness Club

Klub sportowy dla kobiet, w którym w sąsiedztwie swojego domu oraz w gronie przyjaciół i innych Pań można spędzić miło czas, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla swojego ciała oraz zdrowia.

Co nas wyróżnia?
Mrs.Sporty to przede wszystkim wyjątkowa koncepcja dla kobiet w każdym wieku opracowana we współpracy ze Steffi Graf oraz Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Nasza koncepcja łączy bezpieczny 30-minutowy trening oraz program zdrowego odżywiania. Naszym celem jest propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Chcemy aby kobiety w każdym wieku uprawiały więcej sportu, a przez to czuły się zdrowsze i piękniejsze.
Trening mrs sporty dedykowany jest do wszystkich pań, w tym także do tych kobiet które są po chorobach onkologicznych, Spersonalizowane podejście pozwala dostosować trening indywidualnie do potrzeb, uwzględniając wszelkie problemy zdrowotne. Trening w klubie Mrs.Sporty łączy przyjemne z pożytecznym. Po za tym ,że Panie spełeniają swoje cele sportowe oraz zdrowotne, to nawiązują również przyjaźnie.

We współpracy z Fundacją Rak’n’Roll chcemy stworzyć miejsce w którym Panie będą mogły wrócić do formy fizycznej oraz psychicznej po chorobie onkologicznej.

Rolling

Rolling to projekt sportowo-terapeutyczny, którego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, podróżowania i pokonywania własnych ograniczeń, jako motywacji do przejścia przez raka i powrotu do normalnego życia po chorobie. Nasi Rak’n’Rollowcy zdobyli już Zwrotnik Raka na rowerach, Koronę Gór Polski pieszo, biegają w Szczawnicy i podbijają świat!

Tatra Running: obóz biegowy dla osób po raku

Rolling2Zwrotnik: sztafeta rowerowa z Warszawy na Zwrotnik Raka w Saharze Zachodniej

Poprzez takie akcje fundacja Rak’n’Roll chce pokazać, że to, co wydaje się niemożliwe – jest do zrobienia! Raka też można pokonać. Wiemy, że nie jest to proste, wymaga dużo siły, wiary, i samozaparcia. Ale wiemy też, że warto podjąć wysiłek, bo nagrodą jest życie.

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie iPoRaku wypełnij poniższy formularz.

UWAGA: Rekrutacja do szóstej edycji programu iPoRaku została zakończona!W celu poprawnego wysłania formularza zaznacz pole "Nie jestem robotem", a następnie wyślij formularz.
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku