Już zawsze będę wdzięczna Fundacji Rak’n’Roll za Program iPoRaku, który postawił mnie na nogi i wypełnił ogromną lukę po zakończeniu leczenia.

Choroba była dla mnie wielkim szokiem i ciosem. W trakcie leczenia byłam mocno zdyscyplinowana i nastawiona na pokonanie dziada! Udało się… i zamiast ogromnej radości, pojawiła się dziwna pustka, żal i złość. Rak za dużo zabrał.

Zapisując się do Programu, nie spodziewałam się cudów, a jednak! To nie są przypadkowe warsztaty, czy spotkania. Program porusza takie aspekty, których się nie spodziewałam i nawet nie wiedziałam, jak bardzo przepracowanie ich było mi potrzebne! Brałam udział w większości proponowanych warsztatów, wszystkie pomogły mi przede wszystkim z oswojeniem się z myślą, że nadal jestem i że warto o siebie zawalczyć. Jeszcze nie jest super, ale chyba jestem na dobrej drodze 🙂

Dziękuję za wspaniałą grupę wsparcia, którą prowadzi niesamowita Paulina! Rozprawiamy się tam z przeszłością, ale też patrzymy na dziś i na jutro. Spotkałam osoby, które wiedzą, jak to jest! Polecam, zachęcam, namawiam!!! Zróbcie to dla siebie 🙂 Poczujecie się zaopiekowani, zauważeni i ważni 🙂 To ogromna zasługa Pani Agnieszki :*

Magdalena, uczestniczka iPoRaku 2021 (grupa online z p. Pauliną Zielińską)

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie iPoRaku wypełnij poniższy formularz.

UWAGA: Rekrutacja do szóstej edycji programu iPoRaku została zakończona!W celu poprawnego wysłania formularza zaznacz pole "Nie jestem robotem", a następnie wyślij formularz.
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll