Aktualności

W jubileuszowym 40. PZU Maratonie Warszawskim weźmie udział niezwykły team! 40 pracowników Sii, lidera usług IT i inżynierii w Polsce, zamierza pokonać ponad 42 km w dobrej sprawie. Biegowi Bohaterowie wybrali ścieżkę charytatywną i postawili przed sobą dodatkowy cel, zebrania 40 tys. zł na przejście przez raka.

– Jako pomysłodawca tej inicjatywy jestem bardzo dumny, że tak wiele osób postanowiło włączyć się w ten wyjątkowy projekt, którego główne założenia są zgodne z celami i wartościami Sii: zaangażowanie zespołu i wspólna świetna zabawa, promocja zdrowego, aktywnego trybu życia oraz wsparcie innych, którzy potrzebują motywacji, siły ducha i woli walki – mówi Maciej Topczewski, Dyrektor łódzkiego oddziału Sii i pasjonat biegania, mający za sobą kilka europejskich maratonów. – Wyłoniona czterdziestka to osoby z różnym doświadczeniem sportowym, które podjęły nie jedno, a dwa ogromne wyzwania: przebiec maraton z jak najlepszym wynikiem indywidualnym i uzbierać co najmniej 40 tys. zł na wspólny cel. Wierzę, że ze wsparciem całego Sii i naszych trenerów, osiągniemy sukces – dodaje Maciej Topczewski.

Każda edycja Biegam Dobrze to dla nas festiwal radości i dobrej energii, gromadzący niezwykłe osobowości, ludzi bardzo zaangażowanych, chcących zmieniać rzeczywistość chorych na raka – mówi Monika Dąbrowska, koordynatorka programu sportowo-terapeutycznego Rak’n’Rolling. – Inicjatywa pracowników Sii to wspaniały pomysł, by wspólnie zrobić coś dobrego. Jesteśmy przyzwyczajeni do kosmicznych pomysłów naszych Dobrych Biegaczy, lecz po raz pierwszy spotkaliśmy się z taką skalą i zaangażowaniem całej firmy – dodaje.

Obecnie trwają intensywne przygotowania do biegu – uczestnicy pracują zarówno nad formą fizyczną, jak i psychiczną. Trwają także zbiórki środków na wspólny cel. Każdy może wesprzeć dowolną zbiórkę, klikając w wybranego zawodnika z poniższej listy. – Rosnące kwoty na kontach stanowią ogromną motywację dla zawodników. Wiedzą, że nie mogą zawieźć podopiecznych fundacji, a to sprawia, że trenują jeszcze ciężej – podkreśla Dyrektor Sii Łódź.

Drużyna 40 biegaczy Sii na 40. PZU Maraton Warszawski:

Sii Gdańsk: Barbara, Ewa, Jacek, Mateusz, Mateusz, Paweł

Sii Katowice: Karolina, Łukasz, Marcin, Marcin, Przemek

Sii Kraków: Iza

Sii Lublin: Grzegorz, Jacek, Przemek

Sii Łódź: Adam, Ewa, Ewa, Ewelina, Łukasz, Maciej, Przemek

Sii Poznań: Łukasz, Mateusz, Paweł, Piotr, Seweryn

Sii Warszawa: Arek, Bartek, Karolina, Łukasz, Marek, Martyna, Tomek

Sii Wrocław: Marcin, Marek, Mariusz, Paweł, Piotr, Sebastian

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll