Aktualności

Zanim rozlegnie się strzał startera i biegacze wyruszą na trasę 37. PZU Maratonu Warszawskiego – rozpoczniemy pisać nowy rozdział w historii polskiego maratonu. Chcesz się w nim zapisać? Weź udział w projekcie „Biegam dobrze”.

Biegasz, bo to Twoja pasja. Cieszy Cię pokonywanie kolejnych kilometrów, wyszukiwanie i realizowanie kolejnych biegowych wyzwań. Bieganiu zawdzięczasz zdrowie, świetną formę, dreszcz emocji podczas rywalizacji i radość z rekreacji w dobrym towarzystwie. Teraz dzięki bieganiu możesz pomóc również innym. Podejmij wyzwanie! Pomagaj, robiąc to, co lubisz najbardziej – biegając! Wspólnie wprowadzimy do polskiego biegania nowy model aktywności charytatywnej sprawdzony i z powodzeniem stosowany na największych światowych imprezach, takich jak maratony w Londynie czy Nowym Jorku.

Komu możesz pomóc?
Zgłaszając się do startu w 37. PZU Maratonie Warszawskim masz okazję masz szansę aktywnie wesprzeć działanie jednej z czterech organizacji partnerskich: Amnesty International, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Synapsis, Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!. Wybierz cel, który jest Ci najbliższy i działaj.

Do celu krok po kroku

  1. Zarejestruj się w 37. PZU Maratonie Warszawskim, wybierając jedną z dwóch ścieżek udziału. Możesz wystartować tak jak zawsze – wnosząc regulaminową opłatę startową i po prostu szykując się do startu w biegu. Ale możesz też zrobić o wiele więcej – zaangażować się w zbieranie środków na wybrany przez siebie cel i działać na rzecz jednej spośród czterech partnerskich organizacji dobroczynnych.
  2. Wybierając tę drugą ścieżkę – charytatywną, podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w maratonie.
  3. Od swojej organizacji otrzymasz poradnik biegacza charytatywnego, dzięki któremu przekonasz się, że zbieranie funduszy nie musi być trudne, za to daje wiele radości z niesienia pomocy innym.
  4. Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 300 zł fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w maratonie masz czas do 15 sierpnia, jednak swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej – aż do 15 października.
  5. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy 37. PZU Maratonu Warszawskiego z unikalnym numerem startowym, a Twoja organizacja dołoży starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

Zarejestruj się na stronie 37. PZU Maratonu Warszawskiego

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll