Aktualności

„Twój włos ma moc!” to inicjatywa marki Gliss, dzięki której będziemy mogli skrócić czas oczekiwania naszych Podopiecznych na perukę!

Zwykle nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo znaczą dla nas włosy. Ich utrata może być przykrym, czasami traumatycznym momentem, o czym dotkliwie przekonują się osoby będące w trakcie leczenia chemioterapią. W programie Daj Włos! przekazujemy bezpłatne peruki, by poprawiając samopoczucie, dać siłę do działania i energię do leczenia. Od początku trwania Programu, przekazaliśmy prawie 3000 peruk naturalnych i ponad 220 peruk z włosów syntetycznych. Jednak potrzeby są dużo większe.

Współpraca z marką Gliss pomoże nam skrócić czas oczekiwania naszych Podopiecznych na „nową fryzurę” i przybliżyć nas do celu – sprawienia, by dziewczyny otrzymywały wybraną perukę, zanim w wyniku leczenia stracą swoje włosy.

Zasady wzięcia udziału w akcji „Twój włos ma moc!” są na tyle proste, że każdy może pomóc. Wystarczy wejść na stronę kampanii i przesłać zdjęcie prezentujące włosy, jako atrybut kobiecego piękna. Za każde 10 dodanych zdjęć, marka Gliss ufunduje perukę dla jednej z Podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Co więcej, w podziękowaniu za udział w akcji można liczyć na niespodziankę w postaci kodu rabatowego na zakup produktów Gliss w drogeriach Rossmann.

W promocję kampanii zaangażowała się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan – ambasadorka marki Gliss, która całym sercem popiera przedsięwzięcie i zachęca kobiety do regularnych badań profilaktycznych.

Szczegóły akcji można znaleźć na www.twojwlosmamoc.pl

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll