Aktualności

Białas, król trapu i założyciel SBM Label jest bohaterem kolejnej odsłony Rak’n’Roll Music. Raper stworzył dla nas zupełnie nowy banger „Tańczymy Rak’n’Roll”, a Papaya Film we współpracy z Saatchi & Saatchi nagrały roztańczony teledysk.

Wystartowała kolejna odsłona Rak’n’Roll Music – nowego gatunku muzyki, który pomaga chorym przejść przez raka. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Białasa. Raper zaczął od założenia zbiórki na Facebooku, z której środki w 100% zostaną przekazane na pomoc naszym Podopiecznym. Do sieci trafił też zupełnie nowych singiel i teledysk, w którym ludzie tańczą Rak’n’Rolla.

Pozytywna energia płynąca z tego tańca udziela się wszystkim i błyskawicznie roznosi się po całym mieście – i nawet sam raper daje się jej porwać. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób dołączy do tego tańca i pomoże podopiecznym Fundacji przejść przez raka. W tej edycji jest to jeszcze łatwiejsze dzięki stworzeniu teledysku też w formie filtra AR. Tańczmy więc Rak’n’Roll i pomagajmy” – komentują Tomek Szkiela, Art Director i Mikołaj Makowski, Copywriter z Saatchi & Saatchi.

Patrycji Polkowskiej – autorce pomysłu na teledysk – zależało na tym, by pokazać, że troska o drugą osobę może być również źródłem dobrej zabawy. Patrycja jest również reżyserką teledysku, a o jego wykonanie zadbał partner akcji – dom produkcyjny Papaya Films.

Rak’n’Roll Music to ten rodzaj projektu, który ma wyzwalać dobrą energię. Nie da się ukryć, że tak też jest z nowym bangerem Białasa. My w fundacji naprawdę tańczymy Rak’n’Roll od jego premiery. Ale to mało, tańczą nasze rodziny, przyjaciele oraz fani SBM. Tańczy już z pół Polski i o to chodzi – aby rak zrobił w tył już krok, a my dwa w przód.” – mówi Adam Sierociński, pomysłodawca Rak’n’Roll Music.

Najnowsza edycja Rak’n’Roll Music różni się od poprzednich tym, że a oprócz teledysku utwór Białasa został opublikowany w formie filtra AR w mediach społecznościowych. Dzięki filtrowi AR użytkownik nie tylko słyszy słowa piosenki, ale również widzi wokół siebie efekty zachęcające do tańczenia w rytm muzyki. Filtr można wypróbować:

https://www.facebook.com/fbcameraeffects/tryit/4275013872517450/

Projekt powstaje dzięki współpracy z SBM Label, Papaya Films, Saatchi&Saatchi, MSL, Performics, Prodigious. Teledysk wyreżyserowała Patrycja Polkowska, zaś filtr AR: Lens That powstał przy współpracy z Facebook Creative Shop. Dziękujemy Rak’n’Rollowym Dobrodziejom!

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll