Aktualności

W marcu do 15 największych polskich miast zawita Wielka Trasa Stand-up Polska „8 grzechów głównych” – komicy będą rozmieszać i śmiechem leczyć, bo w czasie komediowego touru wspierają Fundację Rak’n’Roll.

Stand-up to idealna forma do słownego łamania wszelkiego tabu. Największa i najbardziej rozpoznawalna grupa komików w Polsce ruszy w swoją trasę już po raz ósmy. W nowym programie pt. 8 grzechów głównych artyści poza łamaniem wszelkich granic przyzwoitości chcą odkupić swoje winy dobrym uczynkiem. Razem z Fundacją Rak’n’Roll będą zmieniać schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działać na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka poprzez…śmiech!

Śmiech to moc! Każdy, nawet najtrudniejszy temat można oswoić przez przyjęcie innej perspektywy i podejście do niego z dystansem – mówi Małgorzata Ciszewska-Korona, psychoonkolog Fundacji Rak’n’Roll. Śmiech poprawia nastrój, zwiększa chęć do działania, łagodzi objawy stresu, pomaga w tworzeniu więzi. Jest ogromnym wsparciem w terapii – dodaje.

W tej współpracy żart pojawi się wyłącznie na scenie. Trasa „8 grzechów głównych” to 17 występów, do których obejrzenia zostaną również zaproszeni Podopieczni Fundacji Rak’n’Roll. Bohaterem drugiego planu będzie bezalkoholowe piwo KRS 0000 338 803 uwarzone przez Inne Beczki. Bez procentów, bo te są potrzebne gdzie indziej. Fundacja potrzebuje 1% podatku, by pomagać chorym żyć dobrze, godnie i szczęśliwie pomimo raka. Dodatkowo w Walentynki ruszy specjalna zbiórka pieniędzy na Facebooku Stand-up Polska, której dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji.

W 2019 roku będzie można zgrzeszyć w następujących miastach: Łódź, Warszawa, Rzeszów, Opole, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Lublin, Białystok, Toruń, Kielce, Kraków, Zielona Góra, Katowice.
Bilety dostępne na: Wielka Trasa Stand-up Polska

Zapraszamy!

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll