Małgorzata Idzikowska-Trzeciak

konsultacje specjalistyczne, leki, dojazdy do jednostek medycznych, badania specjalistyczne

181 159,74 zł
362%
50 000,00 zł
Kwota wsparcia
Historia

Kochani,

Rok 2024 to dla mnie przełomowy i stresujący czas. W styczniu przyjęłam ostatnią dawkę leku, ponieważ moje nerki odmówiły posłuszeństwa. Niestety Avastin je uszkodził i wraz z lekarzami zadecydowaliśmy, że trzeba go odstawić. Przede mną pierwsze badania i ocena stanu zdrowia. Wierzę, że przyszłość przyniesie mi zdrowie 🙂

Energia i miłość jaką dostaje od Was i Fundacji daje mi wiatr w skrzydła i bardzo za niego dziękuję!

Dziękuję też za całe wsparcie finansowe, które daje mi możliwość leczenia a w obecnym roku częstszych kontroli w klinice w Madrycie oraz wsparcie psychologiczne, które obecnie jest mi bardzo potrzebne.

❤️

Gosia

***

Kochani! Jest kwiecień 2023 roku, a ja wracam do Was z kolejną aktualizacją. Mam sporo dobrych wieści, ale nadal muszę trzymać rękę na pulsie. 
 
Najlepsza informacja to ta, że w tym roku minie 8 lat od mojej diagnozy. Oczywiście nie diagnoza jest powodem do świętowania, a to, że przy braku szansy na przeżycie i zerowych rokowaniach wyzdrowienia, ja nadal jestem z moją rodziną i Wami 🙂 8 lat od diagnozy, 7 lat od rozpoczęcia leczenia w Hiszpanii i remisji. To wspaniały sukces! 
 
Kolejną cudowną informacją ostatniego roku była obniżka ceny przyjmowanego przeze mnie leku. Teraz jedno podanie to około 2100 zł. Doliczając do tego koszty dojazdów i pomocy psychologicznej oraz konsultacji i badań w Madrycie, mój roczny budżet na leczenie zamyka się w kwocie około 60 000 zł. Oczywiście nadal muszę płacić za lek, który gwarantuje mi zdrowie, ale kwota ta jest znacząco niższa niż w momencie, kiedy zaczynałam swoje leczenie. 
 
Bardzo pilnuję swojego zdrowia, szczególnie ostatnio, ponieważ pojawiły się drobne kłopoty z nerkami. Lekarze wiążą tę sytuację z długotrwałym przyjmowaniem Avastinu. Prawdopodobnie czeka mnie zmiana leku. Jest to temat odległy (mam nadzieję), ale dla mnie niepokojący. Avastin dał mi zdrowie i spokój. Każda zmiana w obszarze mojego leczenia napawa mnie niepewnością dotyczącą finansów i oczywiście reakcji mojego organizmu. Na razie staram się o tym nie myśleć i żyję chwilą. Choroba dobrze mnie tego nauczyła 🙂 
 
W tym roku nie podzielę się z Wami zdjęciem z Mają. Moje wspaniałe dziecko w tym roku skończy 8 lat (dacie wiarę, że to już 8 lat tej historii?) i jako bardzo świadoma istota obecnie nie chce być częścią mojej historii chorobowej. Właściwie to bardzo dobrze 🙂 
 
A o co Was proszę w tym roku? Trzymajcie kciuki za moje zdrowie i pomyślcie ciepło o mnie oraz mojej cudnej rodzinie. Życzcie mi niezmiennie zdrowia. A jeśli zachcecie wpłacić cegiełkę na moje trwające już od tylu lat leczenie, to bardzo mi pomożecie! 
 
Dziękuję! 
 
 ***

Jest kwiecień 2022 roku, wracam do Was z aktualizacją mojej historii.

Minęło 7 lat od otrzymania diagnozy raka jajnika. W tym roku również 7 lat kończy moja córka Maja. Gdy Maja się urodziła, ja otrzymałam rokowania 15 miesięcy życia i 5% szans na przeżycie.

Statystyka to jednak tylko numerki, które nie uwzględniają możliwości konkretnej osoby. Ja staram się codziennie udowadniać sobie i innym pacjentom onkologicznym, że do statystyk nie warto się przywiązywać!

Po 7 latach czuję się fantastycznie. Wszystko dzięki wspaniałym lekarzom z Hiszpanii i Polski oraz lekowi, który utrzymuje pełną remisję choroby. To za sprawą jego działania, mogę obserwować, jak dorasta moja córka (w tym roku idzie do pierwszej klasy!), kochać, pracować i cieszyć się życiem!

Niestety moje zdrowie nie jest za darmo. Kosztuje… i to całkiem sporo. W ubiegłym roku na leczenie onkologiczne wydałam około 70 000 zł. To daje średnio około 6000 zł miesięcznie. Niestety nie mogę liczyć na wsparcie NFZ. Koszty tej terapii muszę pokrywać z własnych środków. Według zaleceń lekarzy mam ją kontynuować bez przerw, jak najdłużej, dopóki starczy mi pieniędzy.

Dlatego proszę Was o wpłaty, które pozwolą mi kontynuowanie leczenia jak najdłużej. Niezależnie co widzicie na pasku zbiórki, który wskazuje tylko kwotę potrzebną mi na najbliższe dwa lata. Za dwa lata nadal będę potrzebowała leku. To się niestety nie zmieni ani za dwa, ani za pięć lat. I to jest właśnie najtrudniejszy element układanki w mojej walce o życie.

Na koniec chcę Wam wszystkim podziękować za okazane mi wsparcie. Cały czas je czuję i ogromnie dziękuję, że ze mną jesteście. Dziękuję za każdą dobrą myśl, słowo, energię i wsparcie finansowe. Jesteście wspaniałymi ludźmi!

***

Na imię mam Gosia i jestem „boską matką”. Niedawno obchodziłam 5 rocznicę diagnozy raka jajnika. Swoją rocznicę obchodziłam w czasie podania kolejnej dawki Avastinu. Leku, który ratuje mi życie. Właśnie wtedy po raz kolejny pękła mi żyła, natychmiast zrobił się wielki krwiak. Następne ukłucie, by podać lek potwornie bolało. Moje oczy znów były pełne łez a ja w duchu klęłam. Miałam dość ciągłego kłucia. Perspektywa kolejnych dwóch lat takiego stanu przerażała mnie. W następnej chwili zrobiło się jeszcze straszniej, a ja przez chwilę nie mogłam się opanować. Aby zapobiec nawrotowi raka i dalej cieszyć się życiem muszę do końca czerwca zebrać 240 000 zł. Nie mam takich pieniędzy. Dla mnie to ogromna suma przewyższająca wartość kredytu hipotecznego, jaką mam do spłacenia. Płakałam.

Proszę poznaj moją historię i pomóż mi zebrać środki na dalsze leczenie, abym wciąż mogła być mamą dla mojej córeczki. Moje leczenie od 4 lat trwa tylko dzięki ludziom dobrej woli. Mój przypadek nie mieści się w systemie NFZ i nie jest on refundowany, dlatego muszę sama zadbać o zebranie środków na leczenie.

Moja historia zaczęła się 5 lat temu. Rak dopadł mnie w ciąży. Przeszłam chemioterapię i dwie operacje w czasie ciąży, szczęśliwie urodziłam Maję. Niestety miałam przerzuty i kolejną operację. Żegnałam się z życiem. Ratunek znalazłam w Hiszpani w klinice MD Andreson, gdzie zastosowano niestandardową terapię nierefundowaną przez NFZ. Rak wyniósł się z mojego organizmu, ale wciąż muszę przyjmować leki, aby nie powrócił. Jeśli zabraknie mi pieniędzy i zaprzestanę terapii jest bardzo duże ryzyko, że choroba powróci ze zdwoją siłą.

Dzień, który zmienił moje szczęśliwe życie w koszmar

Dzień, w którym dowiedziałam się, że mam raka pamiętam, jakby wydarzył się wczoraj. Było to bardzo traumatyczne przeżycie. Zadzwonili ze szpitala i oznajmili, że jest wynik badania histopatologicznego i muszę pilnie odebrać go osobiście. Zapowiedziana została również rozmowa z lekarzem, który mnie operował w 14 tygodniu ciąży, kiedy Maja była jeszcze w moim brzuchu. Powiało grozą. Nie wiedziałam co się dzieje i wtedy pojawiły się pierwsze myśli, że to może być rak.

Wizyta odbyła się wczesnym rankiem. Weszłam do gabinetu pełna nadziei, że wszystko będzie w porządku. Niestety chwilę później mój świat runął. Lekarz oświadczył mi, że badanie wycinków potwierdziło raka jajnika i konieczna jest natychmiastowa chemioterapia. Kiedy to usłyszałam byłam kompletnie załamana. Nie wiedziałam nic o raku, oprócz tego, że się na niego umiera. W dodatku oczekiwałam dziecka i miałam mieć chemioterapię. A chemia to największe świństwo, to trucizna. Ma zabić wszystko co w nas jest najgorsze, ale zabija też to, co jest najlepsze. A ja przecież byłam w ciąży. Byłam spanikowana, mimo, że chemioterapia w ciąży jest bezpieczna. Po wyjściu z gabinetu nie mogłam się nawet upić ze względu na dziecko. Jedyne co mogło mi pomóc to największe czekoladowe lody z McDonald’sa. Płakałam, kiedy przełykałam każdy kęs. I to był początek walki o życie moje i mojej córeczki.

Chemioterapia została wdrożona natychmiast po diagnozie i praktycznie zabrała mi całą radość z cieszenia się bycia w ciąży. Wciąż odczuwałam strach, że to wszystko może się nie udać. A Maja w brzuchu dzieliła ze mną ten okropny czas. To był ciężki czas zarówno dla mnie jak i Mai, bo choroba nie chciała odpuścić.

Dzień, w którym urodziłam Maję i nie mogłam jej zobaczyć ani dotknąć

Maja przyszła na świat w Warszawie w zimny listopadowy poranek w szpitalu położniczym, który w środku pamiętał lata 50 XX wieku. W szpitalu położniczym wszyscy wiedzieli kim jestem. Takiego przypadku chyba jeszcze tam nie było. Był to jeden z najbardziej stresujących momentów dla mnie. Byłam przerażona i chciałam, aby to już skończyło się. 17 listopada przyszła na świat najwspanialsza istota – moja córeczka Maja. Na całe szczęście była zdrowa. Przy porodzie dodatkowo przeszłam operację radykalną wycięcia macicy z przydatkami oraz siecią większą. Straciłam dużo krwi. Córkę mogłam zobaczyć tylko przez wideo konferencję a przytulić dopiero dwa dni później.

Dzień, w którym chciałam napisać testament

Operacja udała się wzorowo. Niestety w wyniku histopatologicznym wyszło, że rak pojawił się poza obrębem jajnika na otrzewnej. Miałam dokończyć chemioterapię i wszystko miało być ok.

Następny rok zaczął się optymistycznie. Zaczęły odrastać mi włosy, które straciłam w czasie chemii. Znów poczułam się kobietą i nabrałam pewności siebie. Byłam pełna nadziei, że to już koniec. Teraz czekały mnie tylko badania kontrolne i miałam skupić się na córce oraz powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim. Niestety badanie tomografem komputerowym oraz badanie PET-CT wykazało, że mam przerzuty w mięśniach brzucha oraz węzłach chłonnych. Wynik był druzgocący, upadłam i przez tydzień nie wiedziałam co robić. Cały czas płakałam i praktycznie nie kontaktowałam ze światem. Bałam się zostawić moją Maję. Przecież ona potrzebuje matki!
Lekarze patrząc na moje wyniki badań rozkładali ręce. Twierdzili, że usunięcie przerzutów może być praktycznie niemożliwe. Tego arcytrudnego zadania podjął się lekarz, który odebrał poród i przeprowadził operację z nim związaną. Kolejny zabieg chirurgiczny ponownie udał się i zostały usunięte wszystkie nowe zmiany nowotworowe. Pamiątką po tym zabiegu jest wielka szrama na moim brzuchu oraz kształt fali z powodu wycięcia części mięśni brzucha.

I wydawało się, że wszystko powinno być ok, jednak w polskim systemie zdrowia mój przypadek zupełnie nie mieścił się. W tym momencie miał rozpocząć się kolejny etap leczenia farmakologicznego. Jednak pierwsza chemioterapia nie zadziałała i zostałam wrzucona do worka platynoopornego raka, co oznaczało dla mnie tak naprawdę wyrok śmierci. Jedyne co można było mi w Polsce zaproponować, to leczenie paliatywne i podtrzymujące życie. Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce wprost powiedział, że statystyka raka jajnika IV stopnia z przerzutami daje mi co najwyżej 2 lata życia i 5% szans na przeżycie. Przestałam to ogarniać. Przez tydzień praktycznie płakałam i nie podnosiłam się z łóżka. Moje oczy wylały tyle łez, jak nigdy wcześniej. Chciałam pisać listy pożegnalne do mojej Mai, ale wtedy okazało się, że jest jeszcze jedna szansa.

Leczenie paliatywne, albo 5% szans na to, że jednak uda się pokonać raka

Na całe szczęście rodzina i przyjaciele wzięli sprawy w swoje ręce, szukając informacji po świecie dotyczących nowych metod leczenia. Bo trzeba pamiętać, że rak jajnika to bardzo trudny przeciwnik i potrzebna jest ciężka artyleria, a niestety w Polsce jest utrudniony dostęp do nowoczesnych niestandardowych terapii i leków. Udało się je znaleźć w Hiszpanii, w klinice będącej oddziałem najlepszej kliniki leczenia nowotworów na świecie MD Anderson Cancer Center z Houston w Stanach Zjednoczonych. Po wstępnych konsultacjach zostałam zakwalifikowana do leczenia z nadzieją, że może się udać. Niestety wiązało się to z uzbieraniem ogromnej sumy pieniędzy ponad 100tys Euro, czyli prawie 700tys złotych. Dzięki tysiącom ludziom dobrej woli udało się zebrać niezbędne środki.

Nowa nadzieja na zdrowie i kolejne problemy. Myślę, że prześladuje mnie pech

Tydzień przed wyjazdem do kliniki MD Anderson w Hiszpanii okazało się, że moja ukochana córeczka Maja ma wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego i mimo wcześniejszych konsultacji ortopedycznych nikt nie zauważył takiego problemu. Rozwiązaniem miało być zagipsowanie naszego niemowlaka i powieszenie na wyciągu na 8-10 tygodni w szpitalu, aby nie zostało kaleką. Tylko za kilka dni miało rozpocząć się moje leczenie. Byłam tym zdarzeniem tak zdruzgotana i jedyna myśl, jaka przychodziła mi do głowy, iż mam pecha i to moje leczenie może się nie udać. Ponownie w moim sercu zagościł przeraźliwy strach i pojawiły się łzy. Po wielu konsultacjach Maja otrzymała specjalną ortezę, którą miała nosić przez 24 godziny przez kolejne pół roku.

W Hiszpanii moje życie było kompletnie podporządkowane leczeniu. W mojej niestandardowej terapii przyjmowałam mieszankę chemioterapii. Zaplanowanych było 12 cykli po 2 co 3 tygodnie. Zwykle w drugim tygodniu chemioterapii czułam się tak źle, że nie chciałam już przechodzić kolejnego cyklu. Moje ciało odmawiało posłuszeństwa a wszechobecny chemiczny posmak lekarstw powodował, że obrzydzał mi wszelkie jedzenie. Nawet woda nie smakowała jak woda tylko kroplówka z trucizną. Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia leczenia został wykonany rezonans magnetyczny, który nie wykazał nowych ognisk choroby. Wtedy uwierzyłam, że te 5% szans na przeżycie, jakie mi dawała statystyka mogą okazać się szczęśliwe. W moim sercu narodziła się nowa nadzieja na lepsze jutro. Kolejne 3 miesiące w oczekiwaniu na pozytywny efekt leczenia minęły bardzo szybko. Były przepełnione strachem na kolejne wyniki badań i wiarą w to, że to się uda. Po 6 miesiącach zastosowana terapia zadziała a ja była czysta. Nie miałam żadnych przerzutów i objawów raka. Po raz pierwszy od dwóch lat naprawdę byłam przeszczęśliwa i uśmiech nie schodził mi z twarzy. Znów płakałam, ale tym razem ze szczęścia. Stan remisji był tym, na co tak długo czekałam i mimo, że po drodze zwątpiłam, to jednak udało się wrócić do świata żywych. Co ważne w czasie, kiedy zakończył ten etap leczenia również moja córeczka okazała się być zdrową. Orteza, którą nosiła przez pół roku przyniosła spodziewany efekt i uszkodzone biodro zaczęło funkcjonować prawidłowo a Majeczka mogła rozpocząć naukę chodzenia.

Mimo zakończenia terapii w Hiszpanii wciąż co 3 tygodnie przyjmuje nowoczesny lek Avastin, którego zadaniem jest podtrzymanie stanu remisji raka. Rak wyniósł się z mojego organizmu, ale wciąż muszę przyjmować leki, aby nie powrócił. Jeśli zabraknie mi pieniędzy i zaprzestanę terapii jest bardzo duże ryzyko, że choroba powróci ze zdwoją siłą. Początkowo lek przyjmowałam w Hiszpanii a obecnie w Polsce, aby zredukować koszty leczenia. Do Hiszpanii co 3 miesiące udaje się na konsultację z lekarzem, który prowadził moją chorobę.

Aby uniknąć nawrotu choroby i móc kontynuować leczenie muszę zebrać 240 000 zł. Dla mnie jest to ogromna suma i nie jestem w stanie sama sfinansować dalszej terapii. Zebrane środki wystarczą na kolejne dwa lata mojej terapii.

Bardzo proszę Cię o pomoc w zebraniu środków na dalsze leczenie!

Na co są przeznaczane pieniądze:
– co 3 tygodnie przyjmuje lek Avastin w klinice w Warszawie. Jest to koszt 4900 zł + dodatkowe badania i konsultacje + koszty dojazdu daje kwotę około 5300 zł. W ciągu roku mam około 17 takich podań, czyli daję to astronomiczną kwotę 90 100 zł;
– 4 razy w ciągu roku muszę udać się do Hiszpanii do kliniki Md Anderson na szczegółowe badania kontrolne i konsultację z lekarzem, który zastosował niestandardową terapię, dzięki której wyzdrowiałam. Jest to koszt około 30 000 zł;
– niestety środki, które zbierałam 4 lata temu wyczerpują się. Na kontach fundacji, której jestem podopieczną zostało około 30 000 zł, co wystarczy na pokrycie leczenia mniej więcej do czerwca. Do tego czasu muszę uzbierać środki niezbędne na dalsze leczenie.

Jest takie powiedzenie. „Pieniądze szczęścia nie dają”. Niestety ja bez pieniędzy na leczenie nie będę mogła cieszyć się życiem i obserwować, jak moja córka Maja dorasta.

Za wszystkie wpłaty bardzo serdecznie dziękuję!
Będę też wdzięczna za każde udostępnienie historii.
Dziękuję!

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:
Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
PL92 1600 1462 1893 9704 1000 0017
z dopiskiem:
„dla Małgorzaty Idzikowskiej-Trzeciak”
Dane do przelewów z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
IBAN:
PL92 1600 1462 1893 9704 1000 0017
BIC:
PPABPLPK
z dopiskiem:
„dla Małgorzaty Idzikowskiej-Trzeciak”
Wsparcie Podopiecznego przez PayU lub PayPal jest odzwierciedlane na pasku postępu zbiórki w codziennych aktualizacjach. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, Twoja wpłata zostanie odzwierciedlona na pasku w przeciągu 2 dni roboczych.
Możesz pomóc przekazując 1,5% podatku
KRS: 0000338803
cel szczegółowy: „dla Małgorzaty Idzikowskiej-Trzeciak”
04.05.2023
Aktualizacja notatki kwoty zbiórki zgodnie z obecnymi potrzebami Podopieczej
20.04.2022
aktualizacja notki i kwoty zgodnie ze stanem obecnym
09.05.2024
250,00 zł
konsultacje specjalistyczne
25.01.2024
448,90 zł
dojazdy do jednostek medycznych
16.01.2024
921,90 zł
konsultacje specjalistyczne - klinika w Madrycie
09.01.2024
1 795,00 zł
lek nierefundowany
15.12.2023
480,30 zł
dojazdy do jednostek medycznych
21.11.2023
419,10 zł
dojazdy do jednostek medycznych
27.10.2023
1 795,00 zł
lek nierefundowany
23.10.2023
10,50 zł
dojazdy inne
20.10.2023
463,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
06.10.2023
464,40 zł
dojazdy do jednostek medycznych
29.09.2023
1 795,00 zł
lek nierefundowany
31.08.2023
1 795,00 zł
lek nierefundowany
30.08.2023
342,35 zł
dojazdy do jednostek medycznych
01.08.2023
636,55 zł
dojazdy do jednostek medycznych
28.07.2023
1 795,00 zł
lek nierefundowany
26.07.2023
247,69 zł
dojazd do jednostek medycznych
25.07.2023
245,52 zł
dojazdy do jednostek medycznych
25.07.2023
41,84 zł
dojazd do jednostki medycznej
19.07.2023
5 879,39 zł
specjalistyczne konsultacje zagraniczne
19.07.2023
2 585,97 zł
nocleg w czasie specjalistycznych konsultacji w klinice w Madrycie
07.07.2023
389,40 zł
dojazdy do jednostek medycznych
16.06.2023
1 795,00 zł
lek nierefundowany
02.06.2023
351,89 zł
dojazdy do jednostek medycznych
01.06.2023
1 865,65 zł
dojazd do klinki w Madrycie
19.05.2023
2 055,00 zł
lek nierefundowany
09.05.2023
386,48 zł
badania, dojazdy do jednostek medycznych
24.04.2023
2 055,00 zł
lek nierefundowany
12.04.2023
42,40 zł
dojazd do jednostki medycznej
12.04.2023
270,30 zł
dojazdy do jednostek medycznych
24.03.2023
2 055,00 zł
lek nierefundowany
15.03.2023
311,85 zł
dojazdy do jednostek medycznych
22.02.2023
2 055,00 zł
lek nierefundowany
17.02.2023
341,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
18.01.2023
2 055,00 zł
lek nierefundowany
18.01.2023
415,95 zł
badania, dojazdy do jednostek medycznych
16.12.2022
45,00 zł
dojazd do jednostki medycznej
15.12.2022
327,10 zł
dojazdy do jednostek medycznych
13.12.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
28.11.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
18.11.2022
2 100,00 zł
konsultacje psychologiczne (10)
18.11.2022
449,50 zł
dojazdy do jednostek medycznych
28.10.2022
963,73 zł
konsultacje lekarskie w klinice w Madrycie
27.10.2022
717,90 zł
dojazdy do jednostek medycznych, specjalistyczne badania
25.10.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
07.10.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
29.09.2022
463,90 zł
dojazdy do jednostki medycznej
14.09.2022
453,90 zł
dojazdy do jednostki medycznej
06.09.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
09.08.2022
431,05 zł
dojazdy do jednostek medycznych
08.08.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
02.08.2022
911,48 zł
konsultacje medyczne (klinika Madryt)
18.07.2022
2 500,00 zł
psychoterapia
14.07.2022
490,70 zł
dojazdy do jednostek medycznych, kurierska przesyłka do szpitala z wynikami badań
07.07.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
14.06.2022
492,80 zł
dojazdy do jednostki medycznej, badania
14.06.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
10.06.2022
282,90 zł
tłumaczenie przysięgłe dokumentacji medycznej
30.05.2022
492,00 zł
tłumaczenie przysięgłe dokumentacji medycznej
20.05.2022
300,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
12.05.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
22.04.2022
393,45 zł
dojazdy do jednostek medycznych
13.04.2022
2 055,00 zł
lek nierefundowany
31.03.2022
692,00 zł
lek nierefundowany
18.03.2022
731,35 zł
konsultacje lekarskie, badania, dojazdy do jednostek medycznych
28.02.2022
212,40 zł
dojazdy do jednostek medycznych
04.02.2022
150,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
02.02.2022
3 418,00 zł
lek nierefundowany
26.01.2022
3 418,00 zł
lek nierefundowany
05.01.2022
232,80 zł
dojazdy do jednostek medycznych
21.12.2021
3 418,00 zł
lek nierefundowany
10.12.2021
341,65 zł
dojazdy do jednostki medycznej
08.12.2021
139,20 zł
dojazdy do jednostki medycznej
08.12.2021
3 418,00 zł
lek nierefundowany
02.12.2021
1 267,83 zł
Przeloty na konsultacje w klinice w Madrycie
26.11.2021
1 707,20 zł
dojazdy do jednostek medycznych, nocleg na czas trwania konsultacji lekarskich w klinice w Hiszpanii
22.11.2021
1 003,78 zł
konsultacje lekarskie zagranicą
18.11.2021
289,30 zł
dojazdy do jednostek medycznych
12.11.2021
3 418,00 zł
lek nierefundowany
29.10.2021
264,80 zł
dojazdy do jednostek medycznych
22.10.2021
3 418,00 zł
lek nierefundowany
04.10.2021
3 183,00 zł
Lek nierefundowany
29.09.2021
233,00 zł
dojazdy do jednostki medycznej
03.09.2021
3 653,00 zł
lek nierefundowany
02.09.2021
180,70 zł
dojazdy do jednostki medycznej
26.08.2021
192,00 zł
dojazdy do jednostki medycznej
10.08.2021
3 653,00 zł
lek nierefundowany
28.07.2021
275,90 zł
dojazdy do jednostki medycznej
19.07.2021
3 653,00 zł
lek nierefundowany
06.07.2021
310,40 zł
dojazd do jednostki medycznej
28.06.2021
3 653,00 zł
lek nierefundowany
24.06.2021
221,50 zł
dojazdy do jednostki medycznej
01.06.2021
256,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
01.06.2021
3 653,00 zł
lek nierefundowany
21.05.2021
391,71 zł
dojazdy do jednostek medycznych
20.05.2021
3 276,00 zł
lek nierefundowany
04.05.2021
275,80 zł
dojazdy do jednostek medycznych
16.04.2021
4 030,00 zł
lek nierefundowany
16.04.2021
271,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
12.04.2021
867,29 zł
dojazdy do jednostek medycznych
29.03.2021
282,20 zł
dojazdy do jednostek medycznych
29.03.2021
852,60 zł
lek nierefundowany
05.03.2021
186,00 zł
dojazdy do jednostki medycznej
02.03.2021
4 860,00 zł
lek nierefundowany
15.02.2021
177,77 zł
dojazdy do jednostki mwdycznej
08.02.2021
4 860,00 zł
lek nierefundowany
03.02.2021
187,38 zł
dojazdy do jednostek medycznych
20.01.2021
4 860,00 zł
lek nierefundowany
11.01.2021
227,24 zł
dojazdy do jednostek medycznych
16.12.2020
4 860,00 zł
lek nierefundowany
30.11.2020
4 860,00 zł
lek nierefundowany
27.11.2020
179,79 zł
dojazd do jednostek medycznych
13.11.2020
192,69 zł
dojazdy do jednostek medycznych
09.11.2020
4 860,00 zł
lek nierefundowany
21.10.2020
279,82 zł
dojazdy do jednostek medycznych
14.10.2020
4 860,00 zł
lek nierefundowany
30.09.2020
302,23 zł
dojazdy do jednostek medycznych
28.09.2020
4 860,00 zł
lek nierefundowany
01.09.2020
580,46 zł
Dojazdy do jednostek medycznych
01.09.2020
981,10 zł
Dojazdy do jednostek medycznych oraz noclegi na czas badań
26.08.2020
4 860,00 zł
Lek nierefundowany
07.08.2020
4 860,00 zł
Lek nierefundowany
04.08.2020
1 002,47 zł
dojazdy do jednostek medycznych
21.07.2020
344,21 zł
dojazdy do jednostek medycznych
09.07.2020
266,81 zł
dojazd do jednostki medycznej
18.05.2020
318,77 zł
dojazdy do jednostek medycznych
07.05.2020
369,95 zł
dojazdy do jednostki medycznej
09.04.2020
424,04 zł
dojazdy do jednostek medycznych
30.03.2020
322,44 zł
Dojazd do jednostki medycznej
16.03.2020
101,60 zł
Dojazdy do jednostek medycznych
05.03.2020
79,40 zł
Dojazdy do jednostki medycznej
10.02.2020
257,00 zł
dojazdy do jednostek medycznych
07.02.2020
245,30 zł
Dojazdy do jednostki medycznej
24.01.2020
1 344,87 zł
Przeloty na konsultacje w klinice w Madrycie
16.01.2020
148,00 zł
Przejazd do jednostek medycznych
13.01.2020
683,47 zł
Dojazdy do jednostek medycznych, nocleg na czas konsultacji medycznych
03.12.2019
173,40 zł
dojazdy do jednostki medycznej
19.11.2019
1 980,94 zł
Przeloty na konsultacje w klinice w Madrycie
07.11.2019
395,20 zł
Dojazdy do jednostki medycznej
23.10.2019
232,60 zł
Dojazdy do jednostki medycznej
01.10.2019
304,00 zł
Dojazdy do jednostek medycznych
10.09.2019
239,50 zł
Dojazdy do jednostek medycznych
20.08.2019
222,40 zł
Dojazdy do jednostki medycznej
05.08.2019
491,01 zł
Dojazdy do jednostek medycznych
10.07.2019
198,75 zł
Dojazdy do placówki medycznej
07.06.2019
267,85 zł
Dojazdy do placówki medycznej
29.05.2019
242,09 zł
Nocleg na czas konsultacji w klinice w Madrycie
27.05.2019
1 501,89 zł
Przeloty do kliniki w Madrycie
22.05.2019
430,35 zł
Dojazdy do placówki medycznej
10.05.2019
277,00 zł
Dojazdy do placóeki medycznej
10.04.2019
754,46 zł
Dojazdy do placówki medycznej, nocleg
27.03.2019
228,58 zł
Dojazdy do placówki medycznej, nocleg
15.02.2012
177,77 zł
dojazdy do jednostki medycznej
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll