Irena G.

badania, leczenie chirurgiczne powikłań po leczeniu raka piersi

24 620,00 zł
94%
26 000,00 zł
Kwota wsparcia
Historia

Mam na imię Irena. Od zawsze byłam optymistką, pozytywnie nastawioną do życia. Fascynuje mnie natura i jestem osobą ciekawą wszystkiego co mnie otacza. Bardzo lubię spędzać czas w swoim ogrodzie, który sprawia, że mogę chociaż na chwilę przenieść się do bajkowego świata kwiatów, kolorowych motyli i niewiarygodnie dużych pasikoników. Jest to świat, który daje mi siłę i wewnętrzne szczęście.

Chciałabym móc nadal cieszyć się szczęściem jakie daje mi mój ogród, mój azyl. Tylko dzięki Waszej pomocy i wsparciu może się to udać!

Diagnoza lekarska, którą otrzymałam kilka lat temu, była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Nie spodziewałam się, że powiększony węzeł chłonny pod pachą mógłby zwiastować tak poważną chorobę. Niewielki guzek w piersi okazał się rakiem złośliwym. Kolejnym ciosem były dla mnie wyniki badań, które wykazały przerzuty do węzłów chłonnych i mięśnia piersiowego.

W listopadzie 2017 roku zaczęłam przyjmować chemię przedoperacyjną, a w kwietniu 2018 roku przeszłam operację częściowej mastektomii piersi z usunięciem układu chłonnego dołu pachowego. Podjęłam się również radioterapii i brachyterapii. Dzięki wsparciu bliskich mi osób nie poddałam się i przetrwałam ten trudny dla mnie okres. Niestety, po wyczerpującym leczeniu onkologicznym, pojawiły się dodatkowe powikłania. Brak układu chłonnego przyczynił się do obrzęków ręki. Jej ruchomość i sprawność stała się ograniczona, co uniemożliwia mi codzienne funkcjonowanie. Moją nadzieją jest operacja, dzięki której będę miała szansę na powrót do zdrowia, a także możliwość aktywnego życia bez ograniczeń.

Pomimo wszelkich trudności, z optymizmem idę przez życie i przez wszystkie choroby, których doświadczyłam. Jestem niezmiernie wdzięczna każdej osobie, która pomoże mi w zebraniu środków, dzięki którym wykonanie niezbędnych badań oraz operacji mojej ręki, stanie się możliwe.

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
PL41 1600 1462 1893 9704 1000 0062
z dopiskiem:
„dla Ireny G.”
Dane do przelewów z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
IBAN:
PL41 1600 1462 1893 9704 1000 0062
BIC:
PPABPLPK
z dopiskiem:
„dla Ireny G.”
Link do płatności PayPal:
PayPal
z dopiskiem:
„dla Ireny G.”
Wsparcie Podopiecznego przez PayU będzie automatycznie widoczne na pasku postępu zbiórki. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny lub PayPal, Twoja wpłata zostanie odzwierciedlona na pasku w zbiorczej wpłacie co dwa tygodnie.
Możesz pomóc przekazując swój 1%:
KRS: 0000 33 88 03
cel szczegółowy: „dla Ireny G.”
al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM