Aktualności

Barbara Kurdej-Szatan „Myśl o biuście” to kampania świadomościowa, promująca badania profilaktyczne. W akcję zaangażowało się 12 kobiet-ikon: Hanna Bakuła, Alicja Borkowska, Olga Borys, Magdalena Cwenówna, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Katarzyna Kowalczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Modra, Ewa Pacuła, Lidia Popiel i Maria Rotkiel. Gwiazdy wzięły udział w sesji zdjęciowej do limitowanego kalendarza. Kalendarz można kupić pod adresem myslobiuscie.pl – zyski z jego sprzedaży zostaną przekazane na fundację Rak’n’Roll i walkę z rakiem piersi.

Premiera fotografii i obrazów miała miejsce na wernisażu, który odbył się 27.10.2015 r. w Alei Projektantów w Domach Mody Modo w Warszawie. Podczas wernisażu odbyła się aukcja charytatywna, na której udało się zebrać 7600 zł ze sprzedaży obrazów (biustów gwiazd odbitych na płótnie). Zyski z aukcji zostaną w całości przekazane na Fundację Rak’n’Roll. Na premierze pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Teresa Rosati, Olga Borys, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Rotkiel, Lidia Popiel, Magda Modra.

Organizatorem kampanii jest Boutique Bielizny – sieć salonów z bielizną, stworzoną przez kobiety dla kobiet. Kampania „Myśl o biuście” ma na celu zarówno podkreślenie piękna kobiecego ciała, jak i zwrócenie uwagi na zdrowie i wewnętrzne samopoczucie kobiet.
Autorką zdjęć do kalendarza jest Katarzyna Paskuda – fotograf, aktorka. Od kilku lat wykonuje sesje zdjęciowe dla polskich magazynów Aktualnie wraz z Lidią Popiel kończą pracę nad wydaniem własnego magazynu o tematyce fotograficznej Photo Culture Magazine.

Zyski ze sprzedaży kalendarza, fotografii oraz obrazów zostaną przekazane na fundację Rak’n’Roll oraz walkę z rakiem piersi.

Boutique Bielizny Myśl o Biuście wernisaż 5

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll