Aktualności

Kiedy Stańczyk zniknął z Muzeum Narodowego, my wyruszyliśmy do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, gdzie w Sali Obrad Plenarnych odbyła się ceremonia wręczenia Europejskich Nagród Obywatelskich. Olga Myślińska i Jacek Maciejewski w imieniu Rak’n’Rolla, z dumą (co widać na zdęciu!) przyjęli nagrodę z rąk Dity Charanzovej!

Sprawa jest poważna, bo Europejska Nagroda Obywatelska, przyznawana co roku przez PE, to wyróżnienie dla osób lub organizacji promujących wzajemne zrozumienie i integrację między mieszkańcami UE, współpracę transgraniczną oraz wartości UE i prawa podstawowe.

Do nagrody zostaliśmy nominowani przez Posła do Parlamentu Europejskiego, Wiceprzewodniczącego EPP Andrzeja Halickiego. Kłaniamy się nisko, raz jeszcze dziękujemy! Niech profilaktyczna wieść i zachęta do potwierdzania zdrowia w regularnych badaniach niesie się po świecie, także poza Polską.

Nagroda Obywatelska to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i jeszcze intensywniejszych działań na rzecz zdrowia Polek i Polaków.

Nagrodę Parlamentu Europejskiego otrzymały również poznańskie słuchowiska ambisoniczne dla dzieci niewidomych i niedowidzących tworzone przy współpracy Poznańskiego Poznan Supercomputing and Networking Center / Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS), Radia Meteor, Gabriela Jelonek, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Festiwalu Słuchowisk. Gratulujemy!

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll