Wsparcie dietetyczne

Powrót do pełni sił witalnych po zakończeniu leczenia onkologicznego, to Twoja kolejna pewnego rodzaju podróż. Wiedza i doświadczenie specjalistów kliniki w zakresie dietoterapii chorób oraz profilaktyki żywieniowej, pozwolą Ci na możliwie szybki, ale jednocześnie zdecydowanie bezpieczny powrót do zdrowia i sprawności. Kompleksowa opieka w zakresie modyfikacji stylu życia i diety, pomoże Ci odzyskać siły i zregenerować zmęczony walką organizm. Dzięki indywidualnym zaleceniom w tym zakresie (przygotowanym po dokładnym przeanalizowaniu Twojego stanu zdrowia, dokumentacji medycznej i procesu leczenia), dowiesz się co zrobić aby poczuć się lepiej, zapobiegać ewentualnym dolegliwościom będącym skutkiem leczenia, oraz jak działać profilaktycznie. Odpowiednie wsparcie wskaże Ci właściwy kierunek działań dążących przede wszystkim do odzyskania zdrowia i poprawy samopoczucia, których miłym skutkiem ubocznym będzie również poprawa wyglądu i wzmocnienie Twojej pewności siebie.

W ramach projektu „iPoRaku” możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia dietetyka klinicznego, czekają na Ciebie m.in. :

• indywidualne konsultacje i opieka dietetyków klinicznych (wraz z niezbędną diagnostyką – badanie analizy składu ciała)
• odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu dietetyki i stylu życia oraz ich wpływu na Twój stan zdrowia i samopoczucie
• indywidualne zalecenia żywieniowe dostosowane do Twojego obecnego stanu zdrowia, historii choroby oraz zastosowanego leczenia, a także Twoich możliwości
• edukacja i wsparcie motywacyjne
• pomoc we wdrażaniu nowych nawyków żywieniowych
• konsultacje kontrolne i monitoring osiąganych efektów

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie iPoRaku wypełnij poniższy formularz.

UWAGA: Rekrutacja do szóstej edycji programu iPoRaku została zakończona!W celu poprawnego wysłania formularza zaznacz pole "Nie jestem robotem", a następnie wyślij formularz.
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll