Aktualności

8 marca rozpoczęła się sprzedaż niezwykłych bransoletek, specjalnie zaprojektowanych przez markę Kaminsky Design dla Fundacji Rak’n’Roll. Bransoletki Rak’n’Rollowca to część autorskiej kolekcji biżuterii, wykonanej z hematytu i koralu, symbolizujących spokój i wewnętrzną harmonię, a zarazem siłę i wolę walki. Cały zysk ze sprzedaży bransoletek przekazywany będzie na działalność Fundacji Rak’n’Roll.

Akcja Bransoletka Rak’n’Rollowca rusza w istotnym momencie – pierwszy miesiąc wiosny to czas, gdy natura się odradza, a w nas wstępuje nowa siła, energia i wola życia. Bransoletka to konkretny symbol walki z chorobą, a także emocjonalnego wsparcia. Noszenie jej to znak przynależności do kręgu przyjaciół Fundacji Rak’n’Roll i solidarności z jej podopiecznymi.

Celem działającej od 2009 roku Fundacji jest zmienianie schematów myślenia o raku, przełamywanie tabu i poprawa jakości życia chorych. Działania Fundacji mają przede wszystkim inspirować do pozytywnego myślenia i dobrego samopoczucia, które znacząco wpływa na życie codzienne chorych.

Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez projektanta Pawła Kamińskiego (Kaminsky Design) wspiera symbolicznie każdego, kto ją nosi, a jednocześnie w bardzo wymierny sposób – Fundację Rak’n’Roll. Bransoletka występuje w dwóch wersjach – damskiej i męskiej. Wykonana jest z naturalnego koralu, hematytu i srebra. Kamienie użyte do jej stworzenia nie są przypadkowe. Uważa się, że koral uspokaja, wycisza i redukuje stres, to minerał, który wzmaga witalność, pobudza wyobraźnię i uczucie miłości. Natomiast hematyt to kamień, reprezentujący wytrwałość, siłę i poświęcenie, wzmacniający odporność na stres i pomagający równoważyć energię ducha i ciała.

Bransoletka to jak nowoczesny amulet Rak’n’Rollowców, który dzięki swoim unikatowym właściwościom wpływa na pozytywne myślenie i dostarcza dobrej energii do walki z rakiem. Czerwony koral to rozpoznawalny znak tych, którzy z pogodą ducha pokonują przeciwności losu i walczą z chorobą oraz tych, którzy wspierają ich w tej walce. Za wsparciem emocjonalnym, idzie realne wsparcie materialne, bo cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na działania Fundacji Rak’n’Roll.

Bransoletkę Rak’n’Rollowca będzie można kupić w butiku „Time to… Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej), a także za pośrednictwem strony internetowej www.timeto.com.pl. Cena bransoletki w obu wersjach to 95 zł.

Kategorie

Archiwum

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll