Małgosia Sz.

Leczenie nierefundowane, leki, dojazdy

18 662 zł
28%
64 900 zł
Kwota wsparcia
Historia

Mam na imię Małgorzata i mam 51 lat.

W 2016 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi. Było to dla mnie dużym wstrząsem, ale poddałam się leczeniu, by walczyć z tą chorobą. Po operacji guza, chemio i radioterapii wróciłam do zdrowia i pracy zawodowej.

Miałam nadzieję, że będę mogła cieszyć się zdrowiem i doczekać wnuków, ale choroba kolejny raz przekreśliła moje plany. Rak nie dał o sobie zapomnieć i po roku dał przerzuty do kości, a po niedługim czasie do płuc i opłucnej.

W szpitalu zaproponowano mi lek o nazwie palbocyklib, który niestety nie znajduje się na liście leków refundowanych, ale daje nadzieję na powrót do zdrowia. Koszt leczenia jest bardzo wysoki, jedna dawka to wydatek ok. 16 226,00 zł. Takich dawek na pewno powinnam przyjąć cztery. A jeśli leczenie będzie skuteczne, kontynuować przyjmowanie leku. Niestety mnie na to nie stać.

Bardzo chciałabym nadal zajmować się pracą na mojej działce, zbierać kwiaty i wyjeżdżać na moje piękne Mazury. Bardzo lubię tam zbierać grzyby, pływać łodzią i podziwiać przepiękne krajobrazy. I kiedy teraz tak bardzo zachorowałam pragnę wyjawić moje najskrytsze marzenie. Bardzo chcę resztę swojego życia spędzić na Mazurach w gronie moich najbliższych, znajomych i przyjaciół. Może wydawać się to bardzo banalne i przyziemne, ale dla mnie bardzo motywujące do dalszej walki z chorobą, przez którą po prostu chcę przejść. Patrząc oczami mojej wyobraźni widzę, jak siedzę na werandzie i mogę potrzeć na bawiące się i biegające tak wyczekiwane przeze mnie wnuki. I dlatego, by móc spełnić swoje marzenia i walkę o zdrowie zwracam się z bardzo gorącą prośbą do wszystkich tych, którzy mają otwarte serca dla takich osób jak ja i mogą pomóc w zbiórce pieniędzy na lek dający nadzieję na powrót do zdrowia i normalnego życia.

A tym którzy będą mogli otworzyć swoje serca i wspomóc mnie w walce z chorobą bardzo gorąco i z całego serca dziękuję.

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
PL40 1140 2017 0000 4002 1305 0020
z dopiskiem:
„dla Małgosi Sz.”
Dane do przelewów z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
IBAN:
PL40 1140 2017 0000 4002 1305 0020
BIC:
BREXPLPWMBK
z dopiskiem:
„dla Małgosi Sz.”
Link do płatności PayPal:
PayPal
z dopiskiem:
„dla Małgosi Sz.”
Możesz pomóc przekazując swój 1%:
KRS: 0000 33 88 03
cel szczegółowy: „dla Małgosi Sz.”
ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM