Jolanta JB

profilaktyczna mastektomia, leki, badania kontrolne, konsultacje lekarskie, rehabilitacja.

23 685,00 zł
53%
44 000,00 zł
Kwota wsparcia
Historia

Szczęśliwym trafem udało mi się zdobyć refundację na lek!!! Dostałam 4 dawki perjety.
Wszystkim Wam, którzy mnie wsparliście z całego serca bardzo, bardzo dziękuję!

Jestem już po chemioterapii, radykalnej prawostronnej mastektomii z jednoczesnym wszczepieniem ekspandera, radioterapii, w trakcie immunoterapii (herceptyna), hormonoterapii i… Niestety zdiagnozowano w mojej lewej piersi trzy łagodne zmiany – jedna z nich to kategoria B3 (o niepewnym potencjale złośliwości).

Nie chcę czekać na powtórkę z historii i dlatego podjęłam decyzję o profilaktycznej lewostronnej mastektomii z odbudową, aby pozbyć się realnego zagrożenia kolejnym nowotworem. To bardzo kosztowny (15 tys. zł) i w moim przypadku nierefundowany zabieg, ponieważ nie stwierdzono u mnie obciążenia genetycznego.

Zebrane dzięki Waszej pomocy środki chciałabym przeznaczyć na operację, odpowiednią diagnostykę, dojazdy, środki opatrunkowe, rehabilitację, leki, badania kontrolne, konsultacje lekarskie itp.

Po raz kolejny potrzebuję Waszej pomocy! Proszę pomóżcie mi pokonać raka!

***

Witam! Jestem Jola, mam dwójkę wspaniałych dzieci. Kocham sport i bezgranicznie oddaje się swojej pasji, którą jest mój ogród. Tworzę go i pielęgnuję pieczołowicie od kilkunastu lat, i jestem z niego bardzo dumna – to miejsce gdzie naprawdę odpoczywam. Takie to sielskie i anielskie…

Moje spokojne i ustabilizowane życie przerwała nagła utrata męża. Niemal w rocznicę jego śmierci kolejny cios – w wieku 53 lat zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi HER2 dodatni. Pomyślałam wtedy – co jeszcze?!
Jolki wbrew pozorom potrafią być silne, zwłaszcza te spod znaku byka – uparte, wytrwałe, mocne.
I taka właśnie jestem! Nie poddałam się, bo po raz kolejny z całych sił walczę. Tym razem o siebie – dla siebie, dla dzieci.

Istnieje lek, który pozwoli mi tę walkę wygrać a przede wszystkim uniemożliwi przerzuty – pertuzumab (Perjeta). Niestety, przedłużające się formalne aspekty finansowania leczenia z budżetu sprawiają, że mimo zapowiedzi lek ten jest w Polsce wciąż nierefundowany i dlatego proszę Was o pomoc!

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
PL16 1600 1462 1893 9704 1000 0027
z dopiskiem:
„dla Jolanty JB”
Dane do przelewów z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
IBAN:
PL16 1600 1462 1893 9704 1000 0027
BIC:
PPABPLPK
z dopiskiem:
„dla Jolanty JB”
Link do płatności PayPal:
PayPal
z dopiskiem:
„dla Jolanty JB”
Wsparcie Podopiecznego przez PayU będzie automatycznie widoczne na pasku postępu zbiórki. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny lub PayPal, Twoja wpłata zostanie odzwierciedlona na pasku w zbiorczej wpłacie co dwa tygodnie.
Możesz pomóc przekazując swój 1%:
KRS: 0000 33 88 03
cel szczegółowy: „dla Jolanty JB”
03.09.2020
15 500,00 zł
zabieg chirurgiczny
al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM