Czesława Ś.

Leczenie nierefundowane (Immunoterapia)

2 520 zł
0%
320 000 zł
Kwota wsparcia
Historia

Mam na imię Czesława, ale rodzina, bliscy, znajomi i przyjaciele mówią do mnie Marta.

Jestem emerytowaną policjantką (w czynnej służbie 21 lat), rzeczoznawcą majątkowym, byłam również wykładowcą akademickim w Politechnice Warszawskiej (5 lat). Przez wiele lat z zaangażowaniem, rzetelnie i starannie wyceniałam nieruchomości w Warszawie, pełniłam funkcję biegłego sądowego w Sądzie Okręgowym i biegłego w Urzędzie Skarbowym. Bardzo lubiłam swoją pracę, podczas której spotkałam wielu ciekawych i inspirujących ludzi.

Mam 64 lat i od 5 lat walczę ze złośliwym rakiem sromu. Jestem po trzech operacjach chirurgicznych, radioterapii, dwóch chemioterapiach. Niestety podjęte dotychczas leczenie oraz starania cudownych lekarzy, pod opieką których jestem, nie dały zamierzonego efektu i nie zwalczyły tej okrutnej choroby.

Jest jednak dla mnie szansa w postaci leczenia wspierającego – immunoterapii. Jest to niestety bardzo droga metoda (nie finansowana w przypadku mojego nowotworu przez NFZ), dlatego też bardzo proszę o Wasze wsparcie i wpłaty na moje subkonto w fundacji Rak’n’Roll. Do uzbierania mam zawrotną kwotę 320 tys zł. Głęboko wierzę, iż z Waszą pomocą – LUDZI DOBREJ WOLI – uda mi się to trudne zadanie.

Jest tak wiele rzeczy, które chciałabym jeszcze zrobić – patrzeć jak dorasta trójka moich wspaniałych wnucząt – 15-sto letni Maciek, 13-sto letnia Olga i najmłodsza 5-letnia Ania – móc być przy nich gdy spełniają swoje marzenia, w chwilach szczęścia, ale też tych trudnych gdy potrzebują wsparcia, przytulenia i dobrego słowa. Nauczyć ich jak cenne jest życie i jak cieszyć się każdą chwilą.

Chodzić jak kiedyś na długie spacery (10 km) po lesie, jeździć na rowerze, uczestniczyć z mężem w turniejach brydżowych. Żyć i cieszyć się z tego co życie nam przynosi każdego dnia! Dziś choroba mi na to nie pozwala, nie w pełni, ponieważ głownie leżę w łóżku, a dłuższe chodzenie sprawia mi ból – ale Moi Drodzy – JA WALCZĘ I SIĘ NIE PODDAM! Z Waszą pomocą, tak potrzebnym mi wsparciem moralnym, dobrym słowem, obecnością, jak i wsparciem finansowym – które pozwoli na zakup leku – WYGRAM Z RAKIEM!

Z całego serca dziękuję już dziś za okazaną dobroć.

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
PL88 1140 2017 0000 4902 1296 2482
z dopiskiem:
„dla Czesławy Ś.”
Dane do przelewów z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
IBAN:
PL88 1140 2017 0000 4902 1296 2482
BIC:
BREXPLPWMBK
z dopiskiem:
„dla Czesławy Ś.”
Link do płatności PayPal:
PayPal
z dopiskiem:
„dla Czesławy Ś.”
Możesz pomóc przekazując swój 1%:
KRS: 0000 33 88 03
cel szczegółowy: „dla Czesławy Ś.”
ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM