Anna BR.

Leczenie nierefundowane (panitumumab vectibix)

1 190 zł
1%
86 400 zł
Kwota wsparcia
Historia

Mam na imię Anna i mam 61 lat.

Zwracam się do Państwa z prośbą o POMOC W WALCE O ŻYCIE. Mam Na imię Anna i od ośmiu lat nieprzerwanie walczę z chorobą nowotworową (rak jelita grubego z przerzutami). Przeszłam wiele cykli chemioterapii, leczenia biologicznego, naświetlań cyber knifem oraz sześć operacji. Cały czas się nie poddaję i wierzę, że dzięki Państwa pomocy będę mogła dalej cieszyć się życiem wraz z moją rodziną.

Od wielu lat moje leczenie nie jest refundowane przez NFZ ponieważ nie spełniam kryteriów ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia. Na podjęte do tej pory terapie wydałam już ze środków własnych co najmniej 140 tysięcy złotych co znacząco obciążyło budżet mojej rodziny i zmusiło nas do zaciągnięcia dodatkowego kredytu. Obecne leczenie, które przyjmuję (ZALTRAP +LF4) i zgodnie ze stanowiskiem lekarzy może dać mi szansę na poprawę stanu zdrowia oraz prowadzenie skutecznej walki z nowotworem, również nie jest refundowane przez NFZ, a miesięczny jego koszt wynosi niemalże 7 tysięcy złotych. Tak więc roczny koszt to około 84 000,00 zł, kwota niemalże nieosiągalna dla każdego chorego, a tak ważna bym mogła ŻYĆ.

Tylko dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, tacy chorzy jak ja skazani przez NFZ na powolną śmierć mogą mieć nadzieję i skutecznie walczyć z chorobą. Dzięki wieloletnim staraniom mojej rodziny, a także wsparciu fundacji, lekarzy oraz w szczególności takich ludzi jak Państwo pomimo, iż choruję, mogę normalnie funkcjonować, uśmiechać się, spędzać czas z rodziną, po prostu żyć. Niby takie proste słowo, a w obliczu jego zagrożenia jak wiele znaczy. Każde kolejne święta Bożego Narodzenia są dla mnie jak najwspanialszy prezent od Świętego Mikołaja albo do Boga, ponieważ mogę w nich uczestniczyć, przygotowywać je i jeszcze raz czuć ich magię.

Mam nadzieję, że dzięki Państwu okaże się, że prawdziwa magia tkwi w ludzkich sercach dzięki, którym można da komuś największy dar, dar życia. Czasem nawet ta symboliczna wpłata może mieć ogromne znaczenie dla osoby muszącej nieustannie mierzyć się z przeciwnościami losu.

Jako mama niepełnosprawnego syna wiem jak ważne są w życiu determinacja, wytrwałość i ogromna pogoda ducha, które pomagają mi każdego dnia iść naprzód. Mam nadzieję że zechcą Państwo wesprzeć mnie w mojej walce poprzez przekazanie środków finansowych, które dadzą mi szanse na zakup niezbędnych do terapii leków.

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
PL89 1140 2017 0000 4402 1305 2531
z dopiskiem:
„dla Anny BR.”
Dane do przelewów z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
IBAN:
PL89 1140 2017 0000 4402 1305 2531
BIC:
BREXPLPWMBK
z dopiskiem:
„dla Anny BR.”
Link do płatności PayPal:
PayPal
z dopiskiem:
„dla Anny BR.”
Możesz pomóc przekazując swój 1%:
KRS: 0000 33 88 03
cel szczegółowy: „dla Anny BR.”
ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM