Zespół

JOANNA ŁOJKO
Zarządzam Fundacją
Z Fundacją zetknęła się po raz pierwszy kiedy zachorowała na raka piersi. Leczenie dzięki wsparciu Magdy Prokopowicz i Fundacji zostało zakończone sukcesem.
Absolwentka Uniwersytetu stanowego Columbia Missouri, USA ze specjalizacją w marketingu i reklamie. Od 19 lat związana z branżą reklamową, pracowała między innymi w dużych agencjach sieciowych. Doświadczony menedżer, podróżniczka z zamiłowania.

e-mail: joanna@raknroll.pl
tel. 603 639 018

MARTA BEDNAREK
Prowadzę sprawy prawne i administracyjne, szkolę z profilaktyki
Z wykształcenia dziennikarka, psycholog i prawnik. Jest certyfikowaną terapeutką metody EMDR I i II stopnia. Ze światem organizacji pożytku publicznego związana od kilku lat, wcześniej pełniła funkcję dyrektora Fundacji Szansa dla Niewidomych. W roku 2000 raknrollowo wyrollowała raka i stała się przykładem na to, że nie ma sytuacji beznadziejnych, a wyzdrowieć można, na każdym etapie choroby. Prywatnie miłośniczka wszelkich akwenów wodnych, z naciskiem na morze, racjonalistka z pewną dozą optymizmu, poszukiwaczka rozwiązań.

e-mail: marta.b@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

MAŁGORZATA CISZEWSKA-KORONA
Pomagam rozmową, opiekuję się Boskimi Matkami
Psychoonkolog i mediator rodzinny. Jej zawód to jednocześnie pasja. Sama dwukrotnie chorowała na raka. Doświadczenie bardzo pomaga jej w kontakcie z osobami, które chorują i ich bliskimi.
Jest osobą ciekawą świata i ludzi. Lubi podróżować na rowerze, pływać i gotować.

e-mail: malgosia@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 515 726 524

BEATA WACH
Opiekuję się Podopiecznymi w Programie Łeb do Słońca!, prowadzę Program Wyskoki Kulturalne
Absolwentka wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadaczka ciepłego, niskiego głosu, którym przez lata „czarowała” widownie warszawskich, teatralnych scen. Z czasem teatr zmieniła na organizację pozarządową, ale głos pozostał ten sam. Zaklina nim teraz rzeczywistość, by niemożliwe stało się możliwym. W przerwach namiętnie słucha jazzu i muzyki improwizowanej. Pochłania pasjami reportaże i biografie intrygujących ludzi, a za kawałek śliwkowej strudli na ciepło z lodami mogłaby dać się pociąć.

e-mail: beata.wach@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 510 912 652

AGNIESZKA JOANNA MIROWSKA (Mirka)
Opiekuję się Podopiecznymi w Programie Łeb do Słońca!, prowadzę Programy: IpoRaku oraz Biblioteczki Rak’n’Rolla
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nie zna pojęcia braku czasu, nigdy nie odmawia, nad wszelkie dobra doczesne ceni sobie bliskość drugiego człowieka. Marzenia spełnia pomagając innym, jednak największym spełnieniem byłaby misja w Afryce, gdzie mogłaby dać z siebie wszystko. Kocha maratony fitness, wielbicielka kultury hiszpańskiej. Od wielu lat aktywnie działająca wolontariuszka wielu organizacji pożytku publicznego. Niezwykle wrażliwa na ludzką krzywdę, optymistka, nastawiona na działanie. Ceni sobie czas spędzony z przyjaciółmi.

e-mail: agnieszka@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 881 922 911

ALEKSANDRA SKWAREK
Opiekuję się Podopiecznymi w Programie Łeb do Słońca!
Studentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, której nieustannie spędza sen z powiek tematyka kolejnych studiów podyplomowych. Od lat związana z szeroko pojętym obszarem wolontariatu. Nie spocznie, póki nie pomoże innym. Najbardziej ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentami, którzy nadają jej pracy poczucie sensu i spełnienia. Poza tym niespokojna dusza, której ukojenie dają latynoskie rytmy, podróże „małe i duże” oraz czas spędzony w gronie rodziny.

e-mail: aleksandra.skwarek@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 500 014 416

KAMILA STĘPIEŃ
Prowadzę Program Daj Włos!, organizuję warsztaty dla Podopiecznych
W Fundacji odpowiedzialna za projekty i warsztaty. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Z Rak’n’Rollem związała się jeszcze za życia Magdy Prokopowicz, która przekazała jej entuzjazm i wiarę w głęboki sens bezpośrednich kontaktów z chorymi, m. in. w ramach organizowanych w wielu miastach Warsztatów Pięknościowych. Prywatnie żona Franka, mama Lenki i Witusia. Uwielbia dobre kino i muzykę elektroniczną; fanka dobrego designu.

e-mail: kamila@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

AGATA KRYŚ
Optymalizuję procesy technologiczne, tworzę grafiki
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Łodzi. Osoba, która widzi kolory wszędzie i ceni każdy moment życia. Doświadczenia Dolnośląskiego Centrum Onkologii pokazały jej, że wrażliwość i wsparcie może odmienić cudzy los. Miłośniczka kultury koreańskiej, azjatyckiej kuchni oraz praktyki tai chi.

e-mail: agata@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

OLGA MYŚLIŃSKA
Prowadzę komunikację organizacji (PR, SoMe, kampanie społeczne)
Od wielu lat tworzy i wdraża strategie komunikacyjne dla sektora medycznego. Nieustannie poszukuje idei i rozwiązań, które zachęcą do profilaktyki i dobrego stylu życia. Lubi śpiewać, co regularnie czyni w Chórze Kameralnym Sirenes.

e-mail: olga@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

TERESA FILIPOWSKA
Pomagam prowadzić komunikację organizacji
Humanistka i myślicielka, lubi uczyć się o ludziach, a jeszcze bardziej ich poznawać. Absolwentka polonistyki na UMCS w Lublinie i studiów podyplomowych User Experience Design na SWPS we Wrocławiu. W fundacji zajmuje się komunikacją, głównie tą w social mediach.

e-mail: teresa@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

ALEKSANDRA KUNA
Zajmuję się Fundraisingiem Korporacyjnym
Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Całe życie w ruchu i w podróży. Uwielbia sport, czas wolny spędza w ukochanych Tatrach. W działaniach Fundacji zarządza projektami i poszukuje partnerów do ich realizacji. Nigdy się nie poddaje!

e-mail: aleksandra@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

ŁUKASZ KOŚCIUCZUK
Organizuję Wsparcie Finansowe od Darczyńców
Popularyzator idei nadawania charytatywnego sensu różnym aktywnościom: od urodzin, przez maratony, po małe weekendy i rocznice współdzielenia konta na Netflixie. Osobowość Marketingu Roku 2012 za innowacyjne działania w mediach (kampania „Autyzm wprowadza zmysły w błąd” Fundacji SYNAPSIS). Z wykształcenia psycholog społeczny. Lubi się zmęczyć. Właściciel niezliczonej ilości butów biegowych. Od lat skutecznie rezygnuje z terapii chronicznego poczucia obowiązku.

e-mail: lukasz@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

WERONIKA PRZYCHODZIEŃ
Pomagam Organizować Wsparcie Finansowe od Darczyńców
Absolwentka biologii. W działaniach fundaraisingowych najbardziej kręcą ją tabelki i wykresy, czyli cała analityczna strona zbierania funduszy. Pasjonatka wspinaczki wysokogórskiej.

e-mail: weronika@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 797 692 292

WIOLETTA LIBERADZKA
Zajmuję się programem Rolling i Wolontariuszami
Całym sercem oddana misji Fundacji, sama przeszła przez raka. W dotychczasowym życiu zawodowym przez kilkanaście lat związana była z hotelarstwem, jednocześnie angażując się w wolontariaty i działalność społeczną. Ukończyła studia na Wydziale Humanistycznym UWM i Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Mieszkała na trzech kontynentach, dwukrotnie okrążyła Ziemię, z ciekawością zjada najdziwniejsze potrawy. Chętnie tworzy okazje do tego, by ludzie mogli się ze sobą spotkać i dzielić się tym, co najlepsze.

e-mail: wiola@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

KASIA PYTAŚ-OBRZYDZIŃSKA
Witam w Rak’n’Roll, ogarniam Wolontariuszy, współpracuję z Partnerami Programu Daj Włos!
Jestem mamą dwóch wspaniałych synów Antka i Janka, w wolnych chwilach czytam kryminały i biografie. Jestem optymistką, która nie odmawia nikomu pomocy, zawsze chętna do działania i pełna wiary w drugiego człowieka. Kocham włoską kuchnię.

e-mail: katarzyna@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47, tel. 780 148 695

AGATA KREFT
Witam w Rak’n’Roll

e-mail: agata.kreft@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll