Zarząd

JACEK MACIEJEWSKI
Członek Zarządu Fundacji Rak’n’Roll (funkcja pełniona społecznie)
Ukończył Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe Studium Socjoterapii. Dawno temu pracował w Poradni Psychologicznej. Od 1996 r. zajmuje się reklamą. Wymyślił nazwę i określił sposób komunikowania się Fundacji Rak’n’Roll. Odpowiada za większość akcji fundacyjnych: „Kalendarz Gwiazd”, „Boskie Matki”, „Daj włos!”, „Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi”, „Gadaj*Badaj”, „Pięknołyse” i in. Po śmierci Magdy Prokopowicz, przez niemal rok, pełnił funkcję Prezesa Fundacji.
Żonaty z Moniką, tata Mikołaja. Dużo jeździ na rowerze, także na maratonach MTB.

JOANNA ŁOJKO
Członek Zarządu Fundacji Rak’n’Roll (funkcja pełniona społecznie)
Z Fundacją zetknęła się po raz pierwszy, kiedy zachorowała na raka piersi. Leczenie dzięki wsparciu Magdy Prokopowicz i Fundacji zostało zakończone sukcesem.
Absolwentka Uniwersytetu stanowego Columbia Missouri, USA ze specjalizacją w marketingu i reklamie. Od 19 lat związana z branżą reklamową, pracowała między innymi w dużych agencjach sieciowych. Doświadczony menedżer, podróżniczka z zamiłowania.

MONIKA DĄBROWSKA
Członek Zarządu Fundacji Rak’n’Roll (funkcja pełniona społecznie)
Mama 4 dzieci (Janka, Ani, Mai i Gabrysi) i jedna z bohaterek projektu „Boskie Matki”. Prywatnie także przyjaciółka Magdy Prokopowicz. Projektantka wnętrz i graficzka, prowadzi własną pracownię projektową KURNIKart. W 2004 r. zdiagnozowano u niej raka jelita grubego. Po wielomiesięcznej walce z chorobą – wygrała! Choroba nie wróciła i dziś chce krzyczeć, że raka można pokonać! Z fundacją jest związana od 2010r. Wzięła udział min.: w projektach „Rak’n’Rolling”, „Boskie Matki”, „Uczłowieczanie poczekalni onkologicznych”.

MARTA OZIMEK-KĘDZIOR
Członek Zarządu Fundacji Rak’n’Roll (funkcja pełniona społecznie), obecnie na zwolnieniu lekarskim
Z Fundacją związana od 2012 roku. Inicjatorka Programu opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka „Boskie Matki”. W Fundacji także doradza w działaniach komunikacyjnych i wspiera interwencje na rzecz Podopiecznych.
Zawodowo „od zawsze” związana z branżą public relations. Specjalizuje się w strategiach komunikacyjnych w sektorze ochrony zdrowia. Doświadczenie zdobyła pracując dla organizacji non-profit, towarzystw naukowych, instytucji rządowych oraz biznesu. Ukończyła Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studium Public Relations w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Interesuje się onkologią i psychologią integralną. Italianofilka. Prywatnie Żona i Mama – Tosi, Stasia i Janka.

Fundacja
Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
NIP: 9512296994
zobacz na mapie
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
BNP PARIBAS:
39 1600 1462 1893 9704 1000 0001
KRS 0000338803
zbieraj na Facebooku
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ LinkedIn
Sklep Rak'n'Roll