Wsparcie rehabilitacyjno-ruchowe

Mrs.Sporty Fitness Club jest klubem sportowym dla kobiet, w którym w sąsiedztwie swojego domu oraz w gronie przyjaciół i innych Pań można spędzić miło czas, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla swojego ciała oraz zdrowia

Co nas wyróżnia?
Mrs.Sporty to przede wszystkim wyjątkowa koncepcja dla kobiet w każdym wieku opracowana we współpracy ze Steffi Graf oraz Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Nasza koncepcja łączy bezpieczny 30-minutowy trening oraz program zdrowego odżywiania. Naszym celem jest propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Chcemy aby kobiety w każdym wieku uprawiały więcej sportu, a przez to czuły się zdrowsze i piękniejsze.
Trening mrs sporty dedykowany jest do wszystkich pań, w tym także do tych kobiet które są po chorobach onkologicznych, Spersonalizowane podejście pozwala dostosować trening indywidualnie do potrzeb, uwzględniając wszelkie problemy zdrowotne. Trening w klubie mrs sporty łączy przyjemne z pożytecznym. Po za tym ,że Panie spełeniają swoje cele sportowe oraz zdrowotne, to nawiązują również przyjaźnie.

We współpracy z Fundacją Rak’n’Roll chcemy stworzyć miejsce w którym Panie będą mogły wrócić do formy fizycznej oraz psychicznej po chorobie onkologicznej.

al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM