Wsparcie dietetyczne

Powrót do pełni sił witalnych po zakończeniu leczenia onkologicznego, to Twoja kolejna pewnego rodzaju podróż. Wiedza i doświadczenie specjalistów kliniki w zakresie dietoterapii chorób oraz profilaktyki żywieniowej, pozwolą Ci na możliwie szybki, ale jednocześnie zdecydowanie bezpieczny powrót do zdrowia i sprawności. Kompleksowa opieka w zakresie modyfikacji stylu życia i diety, pomoże Ci odzyskać siły i zregenerować zmęczony walką organizm. Dzięki indywidualnym zaleceniom w tym zakresie (przygotowanym po dokładnym przeanalizowaniu Twojego stanu zdrowia, dokumentacji medycznej i procesu leczenia), dowiesz się co zrobić aby poczuć się lepiej, zapobiegać ewentualnym dolegliwościom będącym skutkiem leczenia, oraz jak działać profilaktycznie. Odpowiednie wsparcie wskaże Ci właściwy kierunek działań dążących przede wszystkim do odzyskania zdrowia i poprawy samopoczucia, których miłym skutkiem ubocznym będzie również poprawa wyglądu i wzmocnienie Twojej pewności siebie.

W ramach projektu „iPoRaku” możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia dietetyka klinicznego, czekają na Ciebie m.in. :

• indywidualne konsultacje i opieka dietetyków klinicznych (wraz z niezbędną diagnostyką – badanie analizy składu ciała)
• odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu dietetyki i stylu życia oraz ich wpływu na Twój stan zdrowia i samopoczucie
• indywidualne zalecenia żywieniowe dostosowane do Twojego obecnego stanu zdrowia, historii choroby oraz zastosowanego leczenia, a także Twoich możliwości
• edukacja i wsparcie motywacyjne
• pomoc we wdrażaniu nowych nawyków żywieniowych
• konsultacje kontrolne i monitoring osiąganych efektów

ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Instagram
Rak'n'Roll @ Twitter
Rak'n'Roll @ Open FM