Zespół

JOANNA ŁOJKO
Dyrektor Zarządzający
Z Fundacją zetknęła się po raz pierwszy kiedy zachorowała na raka piersi. Leczenie dzięki wsparciu Magdy Prokopowicz i Fundacji zostało zakończone sukcesem.
Absolwentka Uniwersytetu stanowego Columbia Missouri, USA ze specjalizacją w marketingu i reklamie. Od 19 lat związana z branżą reklamową, pracowała między innymi w dużych agencjach sieciowych. Doświadczony menedżer, podróżniczka z zamiłowania.

e-mail: joanna@raknroll.pl
tel. 603 639 018

MARTA SZKLARCZUK
Dyrektor Biura Fundacji Rak’n’Roll
Z wykształcenia dziennikarka i psycholog. Jest certyfikowaną terapeutką metody EMDR I i II stopnia. Ze światem organizacji pożytku publicznego związana od kilku lat, wcześniej pełniła funkcję dyrektora Fundacji Szansa dla Niewidomych. W roku 2000 raknrollowo wyrollowała raka i stała się przykładem, na to, że nie ma sytuacji beznadziejnych, a wyzdrowieć można, na każdym etapie choroby. Prywatnie miłośniczka wszelkich akwenów wodnych, z naciskiem na morze, racjonalistka z pewną dozą optymizmu, poszukiwaczka rozwiązań.

e-mail: marta.szklarczuk@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

BEATA WACH
Kierownik ds. Podopiecznych
Absolwentka wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadaczka ciepłego, niskiego głosu, którym przez lata „czarowała” widownie warszawskich, teatralnych scen. Z czasem teatr zmieniła na organizację pozarządową, ale głos pozostał ten sam. Zaklina nim teraz rzeczywistość, by niemożliwe stało się możliwym. W przerwach namiętnie słucha jazzu i muzyki improwizowanej. Pochłania pasjami reportaże i biografie intrygujących ludzi, a za kawałek śliwkowej strudli na ciepło z lodami mogłaby dać się pociąć.

e-mail: beata.wach@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 510 912 652

AGNIESZKA JOANNA MIROWSKA (Mirka)
Z-ca Kierownika ds. Podopiecznych
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nie zna pojęcia braku czasu, nigdy nie odmawia, nad wszelkie dobra doczesne ceni sobie bliskość drugiego człowieka. Marzenia spełnia pomagając innym, jednak największym spełnieniem byłaby misja w Afryce, gdzie mogłaby dać z siebie wszystko. Kocha maratony fitness, wielbicielka kultury hiszpańskiej. Od wielu lat aktywnie działająca wolontariuszka wielu organizacji pożytku publicznego. Niezwykle wrażliwa na ludzką krzywdę, optymistka, nastawiona na działanie. Ceni sobie czas spędzony z przyjaciółmi.

e-mail: agnieszka@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 881 922 911

KAMILA STĘPIEŃurlop macierzyński
Kierownik ds. koordynacji warsztatów
W Fundacji odpowiedzialna za projekty i warsztaty. Absolwentka Psychologii na warszawskiej SWSP. Z Rak’n’Rollem związała się jeszcze za życia Magdy Prokopowicz, która przekazała jej entuzjazm i wiarę w głęboki sens bezpośrednich kontaktów z chorymi m. in. w ramach organizowanych w wielu miastach Warsztatów Pięknościowych. Prywatnie żona Franka i mama Lenki. Uwielbia dobre kino i muzykę elektroniczną; fanka dobrego designu.

KATARZYNA BOROWICZ
Psycholog, psychoonkolog, Koordynator warsztatów psychoonkologicznych
Absolwentka psychologii na UKSW oraz studiów podyplomowych z psychoonkologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie; obecnie także w Centrum Onkologii – Instytut w Warszawie. W Fundacji pracuje od 2012 roku. Od maja tamtego roku, kiedy Magda Prokopowicz zaprosiła ją do współpracy, ma w pamięci jej pełen determinacji i nieopisanej siły głos.

Kasia przyznaje, że często towarzyszą jej słowa Magdy: „działaj, decyduj…”. I tak, w duchu podnoszenia jakości życia osób chorych onkologicznie i ich bliskich, prowadzi w Fundacji: spotkania indywidualne, konsultacje dla bliskich, wsparcie dla osób w procesie żałoby oraz autorskie warsztaty „Blaski i cienie życia po chorobie nowotworowej”; przeznaczone dla tych, u których leczenie zostało zakończone. Wierzy w moc wsparcia i wie jak bardzo jest ono potrzebne człowiekowi w przeżywaniu kryzysów w chorobie. Zwykle w stresie nie zdajemy sobie sprawy z otaczających nas źródeł, z których możemy czerpać dobroczynną energię i wiedzę. Fundacja jest jednym z nich.

W życiu prywatnym – żona Łukasza i mama Mai. Mimo trosk dnia codziennego z radością przygląda się Jej dorastaniu i z przyjemnością w nim uczestniczy. Życie rodzinne jest dla niej źródłem cennych doświadczeń i refleksji. Stawia na dobre relacje. W ich budowaniu czynny udział bierze także, adoptowana pół roku temu, kotka – Muffina. Uwielbia podróżować, układać puzzle i jeść mule.

e-mail: kasia@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 601 637 827
ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Twitter