Zespół

JOANNA ŁOJKO
Dyrektor Zarządzający
Z Fundacją zetknęła się po raz pierwszy 5 lat temu, kiedy zachorowała na raka piersi. Leczenie dzięki wsparciu Magdy Prokopowicz i Fundacji zostało zakończone sukcesem.
Absolwentka Uniwersytetu stanowego Columbia Missouri, USA ze specjalizacją w marketingu i reklamie. Od 19 lat związana z branżą reklamową, pracowała między innymi w dużych agencjach sieciowych. Doświadczony menedżer, podróżniczka z zamiłowania.

e-mail: joanna@raknroll.pl
tel. 603 639 018

MARTA SZKLARCZUK
Dyrektor Biura Fundacji Rak’n’Roll
Z wykształcenia dziennikarka i psycholog. Jest certyfikowaną terapeutką metody EMDR I i II stopnia. Ze światem organizacji pożytku publicznego związana od kilku lat, wcześniej pełniła funkcję dyrektora Fundacji Szansa dla Niewidomych. W roku 2000 raknrollowo wyrollowała raka i stała się przykładem, na to, że nie ma sytuacji beznadziejnych, a wyzdrowieć można, na każdym etapie choroby. Prywatnie miłośniczka wszelkich akwenów wodnych, z naciskiem na morze, racjonalistka z pewną dozą optymizmu, poszukiwaczka rozwiązań.

e-mail: marta.szklarczuk@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47

BEATA WACH
Kierownik ds. Podopiecznych
Absolwentka wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadaczka ciepłego, niskiego głosu, którym przez lata „czarowała” widownie warszawskich, teatralnych scen. Z czasem teatr zmieniła na organizację pozarządową, ale głos pozostał ten sam. Zaklina nim teraz rzeczywistość, by niemożliwe stało się możliwym. W przerwach namiętnie słucha jazzu i muzyki improwizowanej. Pochłania pasjami reportaże i biografie intrygujących ludzi, a za kawałek śliwkowej strudli na ciepło z lodami mogłaby dać się pociąć.

e-mail: beata.wach@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 510 912 652

KAMILA STĘPIEŃ
Kierownik ds. koordynacji warsztatów
(m.in. koordynacja akcji „Daj Włos”)
W Fundacji odpowiedzialna za projekty i warsztaty (w tym za akcję „Daj Włos!”). Absolwentka Psychologii na warszawskiej SWSP. Z Rak’n’Rollem związała się ponad 3 lata temu jeszcze za życia Magdy Prokopowicz, która przekazała jej entuzjazm i wiarę w głęboki sens bezpośrednich kontaktów z chorymi m. in. w ramach organizowanych w wielu miastach Warsztatów Pięknościowych. Prywatnie żona Franka i mama sześcioletniej Lenki. Uwielbia dobre kino i muzykę elektroniczną; fanka dobrego designu.

e-mail: kamila@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 666 099 112

KATARZYNA BOROWICZ
Psycholog, psychoonkolog, Koordynator warsztatów psychoonkologicznych
Absolwentka psychologii na UKSW oraz studiów podyplomowych z psychoonkologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie; obecnie także w Centrum Onkologii – Instytut w Warszawie. W Fundacji pracuje od 2012 roku. Od maja tamtego roku, kiedy Magda Prokopowicz zaprosiła ją do współpracy, ma w pamięci jej pełen determinacji i nieopisanej siły głos.

Kasia przyznaje, że często towarzyszą jej słowa Magdy: „działaj, decyduj…”. I tak, w duchu podnoszenia jakości życia osób chorych onkologicznie i ich bliskich, prowadzi w Fundacji: spotkania indywidualne , konsultacje dla bliskich, wsparcie dla osób w procesie żałoby oraz autorskie warsztaty „Blaski i cienie życia po chorobie nowotworowej”; przeznaczone dla tych, u których leczenie zostało zakończone. Wierzy w moc wsparcia i wie jak bardzo jest ono potrzebne człowiekowi w przeżywaniu kryzysów w chorobie. Zwykle w stresie nie zdajemy sobie sprawy z otaczających nas źródeł, z których możemy czerpać dobroczynną energię i wiedzę. Fundacja jest jednym z nich.

W życiu prywatnym – żona Łukasza i mama 10-letniej Mai. Mimo trosk dnia codziennego z radością przygląda się Jej dorastaniu i z przyjemnością w nim uczestniczy. Życie rodzinne jest dla niej źródłem cennych doświadczeń i refleksji. Stawia na dobre relacje. W ich budowaniu czynny udział bierze także, adoptowana pół roku temu, kotka – Muffina. Uwielbia podróżować, układać puzzle i jeść mule.

e-mail: kasia@raknroll.pl
tel. 22 841-27-47
tel. 601 637 827
ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Twitter