Programy partnerskie

Oshee by Rak’n’Roll

Oshee wspiera Rak’n’Roll kolejny rok. W październiku na rynku pojawiła się woda mineralna Oshee – 5% z każdej sprzedanej butelki Oshee by Rak’n’Roll jest przekazywana naszej Fundacji. Wcześniej Oshee wspierało projekt „Back on trail” Szymona Styrczuli – górala, który zajeździł raka.

Bransoletka Rak’n’Rollowca – Kaminsky Design

Bransoletki Rak’n’Rollowca to część autorskiej kolekcji biżuterii Kaminsky Design, wykonanej z hematytu i koralu, symbolizujących spokój i wewnętrzną harmonię, a zarazem siłę i wolę walki. Bransoletka to jak nowoczesny amulet Rak’n’Rollowców, który dzięki swoim unikatowym właściwościom wpływa na pozytywne myślenie i dostarcza dobrej energii do walki z rakiem. Czerwony koral to rozpoznawalny znak tych, którzy z pogodą ducha pokonują przeciwności losu i walczą z chorobą oraz tych, którzy wspierają ich w tej walce. Za wsparciem emocjonalnym, idzie realne wsparcie materialne, bo cały zysk ze sprzedaży bransoletek jest przekazywany na działania Fundacji Rak’n’Roll.


Bransoletkę Rak’n’Rollowca można kupić w butiku „Time to… Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej), a także za pośrednictwem strony internetowej: www.timeto.com.pl
Rak’n’Rollowe Czapy by Brain Inside

Brain Inside tworzy piękne, ciepłe i kolorowe rak’n’rollowe czapy! Są pełne babcinej miłości, bo tworzone przez fantastyczne Panie Seniorki. Wspierają też Fundację – 20 zł z każdej sprzedanej sztuki przekazywane jest na rak’n’rollowową działąlność! Można wybrać gotowy wzór lub samemu dobrać kolory. Czego chcieć więcej?
Czapy dostępne na: Brain Inside dla Rak’n’Roll


Ploteczkarnia.pl

Ploteczkarnia to kameralna herbaciarnia. Sklep z herbatą, kawą i upominkami. Oprócz wybornej herbaty i kawy w weekendy Ploteczkarnia organizuje profesjonalne warsztaty np.: florystyczne, scrapbookingu, biżuteria -artclay silver, kosmetyki ekologiczne czy kursy parzenia herbaty. Wszystkie prowadzone przez najlepszych trenerów i instruktorów. I tym właśnie wspiera Fundację Rak’n’Roll. Nasi podopieczni mogą bezpłatnie brać udział w organizowanych spotkaniach i czerpać dobrą energię.
Więcej na: Ploteczkarnia


LUFT Tri Team

Założony przez Mikołaja Lufta Team to grupa złożona zarówno z zawodników profesjonalnie uprawiających triathlon, trenerów, jak i amatorów prezentujących różny poziom sportowy. Wszystkich jednak łączy wspólna pasja – pływanie, kolarstwo i bieganie! Wszystkich też łączy wielkie serce! Od wielu lat wspierają Fundację nie tylko darowiznami, ale też promując nas w trakcie triathlonowych zawodów na całym świecie. Więcej informacji: LUFT Tri Team


Unilogo

Drukarnia Unilogo od początku działania Fundacji wspiera nas produkując wszystkie naklejki z logo Rak’n’Roll. Ponadto wsparcie Unilogo otrzymał też projekt Korona Warszawy.
Więcej na: Unilogo


Kissograph

Kissograph to aplikacja, która pomaga poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Dzięki współpracy każde ściągnięcie aplikacji to wsparcie finansowe Fundacji Rak’n’Roll.
Więcej informacji: Kissograph

Coffee Zone Limited

Coffee Zone Limited to krótkie serie kaw jednorodnych, które są wizytówka palarni i prawdziwym pokazem kunsztu Master_Roasters firmy. Każda kawa wypalana jest według indywidualnego profilu palenia, będącego efektem długotrwałych prób i poszukiwań. Czy KAWA POMAGAAA? Tak, każda paczka kawy Coffee Zone Limited wspiera fundację Rak’n’Roll.


ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Twitter