Programy partnerskie

Oshee by Rak’n’Roll

Oshee wspiera Rak’n’Roll kolejny rok. W październiku na rynku pojawiła się woda mineralna Oshee – 5% z każdej sprzedanej butelki Oshee by Rak’n’Roll jest przekazywana naszej Fundacji. Wcześniej Oshee wspierało projekt „Back on trail” Szymona Styrczuli – górala, który zajeździł raka.

Bransoletka Rak’n’Rollowca – Kaminsky Design

Bransoletki Rak’n’Rollowca to część autorskiej kolekcji biżuterii Kaminsky Design, wykonanej z hematytu i koralu, symbolizujących spokój i wewnętrzną harmonię, a zarazem siłę i wolę walki. Bransoletka to jak nowoczesny amulet Rak’n’Rollowców, który dzięki swoim unikatowym właściwościom wpływa na pozytywne myślenie i dostarcza dobrej energii do walki z rakiem. Czerwony koral to rozpoznawalny znak tych, którzy z pogodą ducha pokonują przeciwności losu i walczą z chorobą oraz tych, którzy wspierają ich w tej walce. Za wsparciem emocjonalnym, idzie realne wsparcie materialne, bo cały zysk ze sprzedaży bransoletek jest przekazywany na działania Fundacji Rak’n’Roll.


Bransoletkę Rak’n’Rollowca można kupić w butiku „Time to… Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej), a także za pośrednictwem strony internetowej: www.timeto.com.pl
La Roche Posay

Już drugi rok z rzędu współpracujemy z La Roche Posay – producentem kosmetyków do ochrony skóry. Patronujemy organizowanemu przez LRP Euro Melanoma Day – Dniu Walki z Czerniakiem. Promujemy używanie produktów ochronnych w czasie szczególnego narażenia skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Kalendarz Dżentelmena

Kolejny rok Fundacja jest wśród beneficjentów Kalendarza Dżentelmena. Plejada Gwiazd pracuje swoim wizerunkiem dla wspólnego dobra. Dziękujemy liderowi projektu – Olivierowi Janiakowi.

Kalendarz Jatomi „Ruch’n’Rolling”

Niewiarygodnie wprost wysportowane Trenerki i Trenerzy z Jatomi Fitness dali się sfotografować do kalendarza 2016. Powstały fantastyczne zdjęcia, które zachęcają do ruchu, jako środka profilaktycznego – systematyczna aktywność zmniejsza ryzyko zachorowania na raka. Kalendarz jest sprzedawany w siłowniach, a dochód w całości wspiera Fundację.

ul. Wiśniowa 59 lok. 6
02-520 Warszawa
22 841 27 47
biuro@raknroll.pl
/FundacjaRaknRoll
Rak'n'Roll @ Facebook
Rak'n'Roll @ Twitter